Skoči na vsebino

Igrice v slovenščini


Priporočeni prispevki

Lahko se pohvalim, da sem skozi več let občasnega štrckanja v slovenščino prevedel okoli 85% igre Warzone 2100 :happy: Nazadnje sem se s tem ukvarjal par let nazaj.

 

Sicer na strani s prevodi piše 66% approved, torej bi moral spet zalaufat prevajalnik in preverit najnovejše verzije imen itd., ker jih še kar updatajo, vendar trenutno nimam ravno časa še tega štrckat.

 

Če bo kdo sprobal, be warned - prevodi verjetno niso najbolj pravilni, ker gre za sci-fi vojaški žargon, za katerega sem težko našel vse ustrezne izraze.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Part 1 Čebelica Maja, Igriva Šola Matematike, Maček Muri, Maks v Gradu Strahov

Part 2 Medo Popi praznuje rojstni dan, Moje Čudovito človeško telo, Balonar Oskar na kmetiji, Papilonija, SKB Papi, Stavnica, Timi Lovec na sanje, Zvonko telefonko

Part 3 Timijeve podvodne dogodivščine, Sneguljčica in sedem Jankov, DZS popravilo datotek

link Moje prvo čudovito raziskovanje sveta

Povezava do prispevka

Slučajno sem na svojem računalniku našel še dve slovenski igri. Sicer ju bi bilo treba najverjetneje pognati v DosBoxu. Normalen zagon ali zagon v združljivostnem načinu na Win 10 ne deluje.

 

Lingo in Ena (Enka)

 

Link

uredilo bitje BOCo.
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
DaCapo reče Dne, 10. 7. 2022 at 14:51:

Za striktno slovenske igrice lahko gremo tudi v zgodovino, ko so se nekateri zanesnjaki še res trudili na tem področju. Guglaj: Kontrabant, Bajke, Eurorun in Smrkci. ;)  
Obstajajo te zadeve za kak (dober) Spectrum emulator?  Ni vrag, da ne bi šel malce skozi s preigravanjem.

TO SO BLER IGRE ZA ZX SPECTRUM. 48K IN 128K

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 13. 7. 2022 at 15:44:

aja cd pogona tud nimam lol

ok sem si sposodil enega zunanjega

 

pozabil sem ker crap so cdji :D

 

ene 50 (itak neoznacenih alpa v skatlah z napacnim napisom) sem jih prelozil pa je bla sam ena igrica ki je se nisem testiral

 

bom se ostale probal ce se mi bo ljubilo cakat na vsak cd da se zavrti lmao

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...