Skoči na vsebino

Pomoč s kontrolerji


Besko

Priporočeni prispevki

Stric Google se je izpel, rešitve za sledeč problem ne najde, zato se obračam še na mn3njalniško komuno.

 

Ko na svoj nov fensi šmensi PC priklopim katerikoli kontroler potom USBja (DualSense, Xbox pad, Switch Pro kontroler), zadeve enostavno ne zazna. Port(i) deluje(jo), saj ostale stvari obratujejo (ključek, kamera).

 

Kontrolerji se sicer polnijo, a v delovanje ne preidejo (Od xbox pada se recimo lučka na kontrolerju ne prižge).

 

Googlove shitty rešitve kot so posodobitev driverjev, sem preiskusil, brez uspeha. Ima morda kdo kakšno idejo, jaz sem že čisto brez.

 

Plosim plosim, saj so mi določene simpatične igrice neigrabilne s K plus M kombinacijo.

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka

So kontrolerji uradno podprti za Windows? Malo butasto vprašanje, vem, ampak najprej je treba to razčistiti.

Recimo za X360 na PC imam ekstra USB dongle (uradni, ki je bil že v škatli ob nakupu kontrolerja) in prav tako za novejši Xone.
PS4 kontroler na PC lahko poganjam zgolj preko namenske (neuradne?) aplikacije (pa še tu mi ni uspelo bluetootha usposobit). Razen, če se je dosedaj že kaj spremenilo na tem področju.
DualSense in Switch Pro pa nimam, zato ne morem pametovat.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Jz bi tudi posumil kabel. Lahko da ima povezane samo kable za električni dovod.

 

Obema lepa hvala.

 

Res bo držalo. Sprobal dva usb c kabla, nič. Šel na Xbox one pad s starim usb priključkom. Deluje.

 

Domu arigato, vama dam dve rački, vsakemu po eno. 

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...