Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Paljo reče Dne, 26. 9. 2023 at 19:21:

Se mal pa bodo 1300 GS-a uradno pokazal.

 

Pokazali so ga. Sem gledal kaj bo to za en event, pa ni bilo ravno na nivoju Applovih eventov :)

 

Tramuntana je hud ko sto mater. Po konfiguratorju pride ta model 28k ampak ima pa vse kar se da, torej najdrazja verzija. 

Običen z litkami in brez dodatne opreme oz. sare pride pa 19.100€. 

Ajde ce vzames se dynamic paket, pa touring paket, pa komfort paket je potem 24k, ampak je pa ze na nivoju opremljenosti tega kar se vecinoma vozi po cestah. 

 

V bistvu je bil ze tako drag, da se sedaj sploh ni podrazil. 

Povezava do prispevka
moderator reče pred 12 urami:

 

Pokazali so ga. Sem gledal kaj bo to za en event, pa ni bilo ravno na nivoju Applovih eventov  

V bistvu je bil ze tako drag, da se sedaj sploh ni podrazil. 

 

Ma kako ne, če je zdaj najdražji adventure z vso opremo (pustimo rezkane dele in GPS) 27.500, ta tukaj pa je navaden model.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Ma sej design je še najmanjši problem. Začeli so prodajati večje smeti kot v preteklosti po dosti dražjih cenah.

 

XR skoraj 30 jurjev, pa kaj si nor. Če mene kdo vpraša ta motor niti 20 jurjev no vreden glede na komponentistiko in vse ostalo. Pa še, ko napišem 20 jurjev mi naredi rahlo slabo.

 

Zdej pa ne vem, ali imam jaz tako slabo plačo, da si ne morem privoščiti nič, ampak fak, dokler bodo ljudje tako nori, da bodo dajali tal denar za povprečno robo, potem bodo cene samo še višali.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Dne, 29. 9. 2023 at 7:19:

 

Ma kako ne, če je zdaj najdražji adventure z vso opremo (pustimo rezkane dele in GPS) 27.500, ta tukaj pa je navaden model.

ne vem, kolega je dal 25 pa neki lani za navadnega GS-a. 

ko sem klikal, sem dal nekako enako opremo pa ni nic drazji. 

 

jaz bi itak vzel cisto brez vsega, 19.450€ in potem sam vesil gor vse kar bi se mi zazdelo. 

na kurac mi gre da ne dobis recimo QS posebej ampak moras cel dynamic paket vzet in dobis potem te brezvezne driving mode in dynamic ESA. 

koji ce mi kurac dynamic ESA ce moras itak vzmetenje menjat. 

 

kovane feltne bi vzel mogoce, -1,8kg te se dobi posebej. "sport" zavor se seveda spet ne dobi posebej, ampak to gotovo pasejo kake druge gor. 

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

Ja sej ti imaš glih ta dva motorja, katera bi tudi jaz imel, če bi se vozil večinoma sam (ajde jaz bi vzel 890 adventure). Ma ker se voziva 95% časa v dveh se mi zdi KTM nekam nekomot s tistim sedežem.

 

Malo sem se oziral za Nordenom, ampak kaj jaz vem, nisem ga še probal.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...