Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

a to je sploh treba menjat? mogoce na vsakih 50k

 

jaz sem peljal na servis nekam v btc in so mi menjali svecke pa sem jim rekel, naj mi menjajo se zracni filter, ce bo ze razkopano

 

pridem po motor in mi model zacne govorit kako so mi prisparali x eur ker niso menjali zracnega filtra, ker je bil cist in ga lahko menjam naslednji servis...

Povezava do prispevka
drevored reče pred 33 minutami:

 

pridem po motor in mi model zacne govorit kako so mi prisparali x eur ker niso menjali zracnega filtra, ker je bil cist in ga lahko menjam naslednji servis...

Ce je mel ze pol motorja razkopanega, bi blo dat notr nov filter pickin dim.

 

Ne da se jim razstavljat motorja (in po moznosti se kaksno plastiko polomit v primeru AT) in ti raj recejo, da je filter ok in si prisparal.

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 6. 3. 2024 at 19:57:

ja kako pa mate to pri vas. lahko bi malo te smeti pospravil

 

a zweitakterje je tam legalno furat? predvidevam da je to okrog knina. dinarsko gorovje al kako se temu rece

Osrednje vadišče Slovenske vojske Postojna. Poček po domače. 

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 20 minutami:

Kr Suzuki, lepa. A se pele boljs kot Yamaha al bo treba dat Ohlinse gor?

 

Skoda k zgleda tolk cudno s temi lucmi, a res ne znajo normalno integrirat zadev v to plastiko? Boljs k zmazki od Yamahe je ze.

Ne vem, ker ima 0km na stevcu. 

Sej v zivo mal boljs zgledajo te luci. Men je lep. 

Povezava do prispevka

En question...

 

Dons sm od sodelavca KTM 1290 Super Adventure probal... Velikost mi je res sexy (mal več od mojga Tracerja)... Sam vožnja mi je pa sekret... Tale CP3 od yamahe je res sexxy ...

 

Kateri so v tej velikosti pa da niso KTM :) 

 

Multistrada V4, BMW GS, Suzuki vstrom, SuperTenere... 

 

Razn dukatija so vsi neki podhranjeni na moči...

 

Sicer še nam menju, bom pa spremlju če bo kej padl...

 

Bom pa mogu več kot očitno fedre kle zamenjat, vsaj zadnga :/

Povezava do prispevka

https://www.eventhub.si/bmw-motorrad/roadshow/

 

Tle se prijav, ce je se kej lufta.

 

Mam 1250 GSa in ni nc podhranjen imo. Ma manj hp k vsi ostali (100kw/136hp) samo ma navora za izvoz. Ni pa boxer glih za vrtet v obrate, tko da ce ti je vsec, da se mopij zvrti, glej kej druzga (XR/MSV4s?).

 

@moderator je zdej enga novga Suzukija nabavil, se mogoce splaca pocekirat.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 47 minutami:

En question...

 

Dons sm od sodelavca KTM 1290 Super Adventure probal... Velikost mi je res sexy (mal več od mojga Tracerja)... Sam vožnja mi je pa sekret... Tale CP3 od yamahe je res sexxy ...

 

Kateri so v tej velikosti pa da niso KTM :) 

 

Multistrada V4, BMW GS, Suzuki vstrom, SuperTenere... 

 

Razn dukatija so vsi neki podhranjeni na moči...

 

Sicer še nam menju, bom pa spremlju če bo kej padl...

 

Bom pa mogu več kot očitno fedre kle zamenjat, vsaj zadnga :/

 

Tigerja 1200 imaš s 150 HP ampak se pelje res grozovitno, gre pa.

 

Meni recimo 1250GS ni bistveno bolj podhranjen od KTM Superadventurja, ker navor kompenzira manjko konjev. Superadventure mi je bil čisto preveč živčen motor kar se ciklistike tiče. Če ti je premalo probaj GSa 1300.

 

Se pa strinjam, da Multistrada poseka vse tako po moči kot po ciklostiki, na žalost pa tudi po ceni.

 

Čeprav glede na to, da voziš Tracerja, ne vem, kako ti je lahko en 1250GS podhranjen :nicjasno:

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 40 minutami:

 

Tigerja 1200 imaš s 150 HP ampak se pelje res grozovitno, gre pa.

 

Meni recimo 1250GS ni bistveno bolj podhranjen od KTM Superadventurja, ker navor kompenzira manjko konjev. Superadventure mi je bil čisto preveč živčen motor kar se ciklistike tiče. Če ti je premalo probaj GSa 1300.

 

Se pa strinjam, da Multistrada poseka vse tako po moči kot po ciklostiki, na žalost pa tudi po ceni.

 

Čeprav glede na to, da voziš Tracerja, ne vem, kako ti je lahko en 1250GS podhranjen :nicjasno:

BMWja še nism probu...

 

Tracer ma 115 konjev... bmw jih ma 130.. Glede na to da je večji in težji (skor 60kg) predvidevam da je manj "poskočen"... 

 

Sej pravim morem probat priznam. Gledu sm Supertenere tud pa je noro podhranjen in vsi jamrajo.

 

Pol pravš da se GS lepo pelje? K tracer mi je res hud za furat sam mi2 z ženo sva mal teškokategornika :D Ko sm vidu @moderator je tak taprav model za Tracerja :D Jest sm k ena šunka gor če sva pa 2 pa še slabi 

 

 

Povezava do prispevka

BMW potegne tolk, da pusti zadi marsikerga :D

 

Pa 19zoll guma se mal leps pele po asvaltu k 21. Je pa menjalnik mal bolj traktorski kot pri kaki Hondi.

 

Drgac pa pejt k Avtovalu pa vpras za testno, imo dobis brez problema.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 1 uro:

BMWja še nism probu...

 

Tracer ma 115 konjev... bmw jih ma 130.. Glede na to da je večji in težji (skor 60kg) predvidevam da je manj "poskočen"... 

 

Sej pravim morem probat priznam. Gledu sm Supertenere tud pa je noro podhranjen in vsi jamrajo.

 

Pol pravš da se GS lepo pelje? K tracer mi je res hud za furat sam mi2 z ženo sva mal teškokategornika :D Ko sm vidu @moderator je tak taprav model za Tracerja :D Jest sm k ena šunka gor če sva pa 2 pa še slabi 

 

 

 

Nočem bit nesramen ampak meni je recimo Tracer en najslabših motorjev, kar sem jih peljal, pa sem probal že marsikaj. Res pa je, da sem vozil navadnega in ne GTja.

 

Pejdi malo na testne in ne se zanašati samo na primerjavo moči in teže, boš kar presenečen.

 

Pogooglaj za bike week Lignano, tam imaš možnost poskusit marsikaj, tako na oko bi rekel, da sem jaz tam uspel preizkusiti vsaj ene 30 modelov različnih znamk.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...