Skoči na vsebino

Zda zahod, Avgust 2022

pocast

Priporočeni prispevki

kola reče pred 18 minutami:

Ker vidim, da imate v tej temi dokaj recent informacije :D V soboto grem spet v Michigan in ker sem zmes (od pre-covid casov) menjal mobilnega operaterja na bob nimam moznosti zakupa roaminga. Kako ste vi to resevali, s kaksno lokalno sim kartico? Gledam esime po netu, ima kdo s tem kaksne izkusnje?

jaz imam na a1 opcijo tujina, da dobim za 10 € 2 giga podatkov roaminga v 34 državah sveta, med njimi ZDA. Če pa nimaš take opcije, enostavno kupi tam neko pre-paid zadevo s podatki gor (kot pri nas pri hoferju npr)

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Ne, ker sva imela oba opcijo podatkov v svojem omrežju. Več pa tu

https://www.traveltomtom.net/destinations/north-america/usa/best-prepaid-usa-sim-cards

also, morm pokazat še svojo karto (na koncu manjka pot nazaj do mineapolisa, ker je preveč krajev trenutno in ma google omejitev 4 some reason)

slika.thumb.png.7d3d8ba685277232a71ad2fa4ac5713c.png  

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Ce gres na tak trip za 10 14 dni je vsaj meni boljse da sem po 2 3 4 dni v enem kraju in lepo pohajkam vse okoliske traile in v miru pogledas okolico. Jst sm se sicer amerike prenazru in se dolg ne bom sel vec. Mi je bla pa letos kanada top. Sva si z zeno res vzela cajt in klatla po vseh zivih potkah in vukojebinah. 

Povezava do prispevka
skvedr reče pred 9 urami:

Midva sva šla v 2019 krog: LA - Vegas - Zion - Bryce - Moab (Arches in Canyonlands) - Monument valley - Grand Canyon - Death valley -  LA.

Lahko potrdim zgoraj napisano, mesta so smeti, pokrajina ti pa vzame sapo, tista prostranstva in filing svobode pac moras dozivet :D

p.s.: niso čisto vsa mesta smeti, jaz sem še vedno bolj zaljubljen v NY, kot v svojo partnerko. :D

Kako sta se Bryce in Canyonlands primerjala z zion, arches, colorado monument in podobno?

Povezava do prispevka
kola reče pred 17 urami:

Ker vidim, da imate v tej temi dokaj recent informacije :D V soboto grem spet v Michigan in ker sem zmes (od pre-covid casov) menjal mobilnega operaterja na bob nimam moznosti zakupa roaminga. Kako ste vi to resevali, s kaksno lokalno sim kartico? Gledam esime po netu, ima kdo s tem kaksne izkusnje?

Midva sva bila brez. Itak je wifi odlično pokrit (kafiči, bencinske...)
Karte sem si predhodno naložil, pa malo iznajdljivosti...

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 22 urami:

Ne, ker sva imela oba opcijo podatkov v svojem omrežju. Več pa tu

https://www.traveltomtom.net/destinations/north-america/usa/best-prepaid-usa-sim-cards

also, morm pokazat še svojo karto (na koncu manjka pot nazaj do mineapolisa, ker je preveč krajev trenutno in ma google omejitev 4 some reason)

slika.thumb.png.7d3d8ba685277232a71ad2fa4ac5713c.png  

Hudobija :ododava:

Povezava do prispevka
Libs4Evah reče Dne, 29. 9. 2022 at 22:13:

Kako sta se Bryce in Canyonlands primerjala z zion, arches, colorado monument in podobno?

Vsak park je nekaj posebnega in jih je težko objektivno primerjat met sabo. Niti ti ne bom napisal kater je bil meni najljubši, ker se sploh ne znam odlocit, vsak je unikatn in vreden ogleda. Mas pa vmes se polno state parkov, ki so spet fenomenalni, je pa tezko obdelat vse, kar ti narava v tistem koncu ponuja, ampak karkoli boš šel pogledat, se ne boš zmotil. :)

Povezava do prispevka
Gogy reče Dne, 30. 9. 2022 at 12:45:

Huda relacija. Par mest maš gor, ki bi jih z veseljem pogledal.:wub:

Res? Cleveland St Louis Kansas City Indianapolis, basically vse je trash, razen par gemov v Coloradu, Wyomingu, Dakoti pa Minesoti. Pa še od tega je par stvari, ki so men specifično zanimive čist raziskovalno :D

Povezava do prispevka

St. Louis Blues, Colorado Avalanche,kluba, ki ju preferiram v NHL. Poleg tega Denver in St. Louis mesti, ki sta na mojem spisku želja. Valjda, bolj iz športnih vzgibov. Fargo (:)), Wounded Knee... obvious reason.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...