Skoči na vsebino

The Peripheral


Spooky Ao

Priporočeni prispevki

Mislim, da si se malo napačno lotil vsega skupaj, OP. Navodila za gledanje te nadaljevanke: 

 

1. gledamo na čim večjem TV-ju in od kolikor blizu je mogoče

2. na naslovnjač kavča se damo v pozicijo polža

3. ko je v prizoru glavna igralka, se v poziciji polža pomikamo gor in dol, da nas naslonjač prijetno drgne po spolovilu

 

OFwLYg.jpg

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Men je top serija te sezone. Zgodba je zelo zanimiva. Všeč mi je da ni direkt time travel ampak teli Stub-i. Lev in una inšpektorka sta top. Tut Wulf ni slab. Pač na splošno dobri igralci. Kaj vam ni všeč pri njih? :o

 

Posneto je pa po eni best seller knjižni predlogi baje ki je sicer nisem bral tako da ne vem koliko sledi temu. :rofl:

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Jest mam mal mešane občutke. Po prvih epizodah mi je zgledal, da bo top (sci-fi) stuff 2022. Potem pa bolj, ko je šlo proti koncu, bolj mi je blo meh. Ja, Chloe je hot af. Ta inšpektorca ima res hudo prezenco. Ampak glih pri finalu sem dobu filing, kot da na hitro rabil zaključit sezono. 

 

Spoiler

Recimo ful me je zmotil, to na koncu, ko je šla nazaj. Ta del z uro in timelini je predstavljen samo malo v besedah. Recimo, da bi dogodke glede time travela pojasnil že par epizod prej, ko bi npr. poslal enga morilca/contractorja/neki neki v sedanjost iz prihodnosti. Pac kk tista ura deluje etc. Tko mal več ekspozicije/namigov in v zadnjem delu sam akcije, ke to povežejo. Pol te "veje moči": RI, Klept, policija. Pač tam, ko je bil Jackpot explanation, bi lahk pokazal ne sam povedal, kak so stvari stale po katastrofi.

 

Pač zgleda mi kot adaptacija knjige, ki jo rabiš prebrat, da zastopis določene elemente v seriji. Mislm sej je razumljivo, kaj se dogaja, sam flow je dost posiljen za moje pojme, ker res rabis sledit za vsak namig, ke ima lohk konkreten pomen. al pa ne.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...