Skoči na vsebino

Indiana Jones and the Dial of Destiny


cin der

Priporočeni prispevki

Ko se bodo veliki studiji manj vmešavali in bo manj "dodaj Marvel humor" & "dodaj genre trope" rewritov v big budget filmih, potem bo jače. Nima AI nič s tem. Sicer ajde, nekateri original scenariji res rabijo rewrites, ker bi drugače bilo dosti več 4 urnih filmov..

 

Še dobro, da večinoma gledam več indie, small budget filme kot pa popcorn. Slejkoprej se naveličaš CGIfešte in istih scen v vseh filmih. 

Povezava do prispevka

Ti dam za primerjavo Jurassic world iz leta 2015.

- Vojska hoce zdresirane raptorje? :blink:

-Starlord na motorju z raptorji :mehkoblato:

-Claire v visokih petkah bezi pred t-rexam :no:

-T-rex ter raptor skupaj proti Indominous rexi na koncu se high five scena :pinch:

...

Toliko neumnosti, da me je po koncanem ogledu bolela glava. In folk je dobesedno z ocmi goltal ta zmazek od filma. :mellow:

Povezava do prispevka

Prav fenomenalno, kako se toliko dogaja pa ti je čist za vsak dogodek vseeno.

Pa bi lahko bilo posneto "ej, a si vidu kako je uletu na Moon day parado..." ... pa ni bilo ne... snorfest.
Recimo določen del scen je bil snet iz smeti kot je Jungle Cruise, pa se bolj spomnim Jungle Cruise kot Dial of Destiny.
 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 7 urami:

Prav fenomenalno, kako se toliko dogaja pa ti je čist za vsak dogodek vseeno.

 

Jap, to je problem današnjih filmov, ker je notri nametanega preveč sranja naenkrat. CGi kar veliko pripomore k temu problemu. Model v videu spodaj lepo pove o teh zadevah. Jest sem spodnji video nastavu ko govori o problemu CGI-ja, se pa splača pogledat od začetka, ker dobr pove.

 

 

Povezava do prispevka
mahoney reče Dne, 4. 9. 2023 at 13:57:

Ti dam za primerjavo Jurassic world iz leta 2015.

- Vojska hoce zdresirane raptorje? :blink:

-Starlord na motorju z raptorji :mehkoblato:

-Claire v visokih petkah bezi pred t-rexam :no:

-T-rex ter raptor skupaj proti Indominous rexi na koncu se high five scena :pinch:

...

Toliko neumnosti, da me je po koncanem ogledu bolela glava. In folk je dobesedno z ocmi goltal ta zmazek od filma. :mellow:

To si tko reku, kot da so vsi režiserji tud AI. Vseeno jim je za take stvari, modelčki želijo posnet film in pobrat stotine milijonov

 

Sicer ne razumem zakaj gledaš take filme, meni je že trailer bil zanič

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...