Skoči na vsebino

DEMO CD-jke


Hernir

Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
Schmts reče Dne, 15. 2. 2023 at 23:15:

Ok, tu ne gre ravno za demo CD, ampak a se morda kdo spomni tega?

 

image.thumb.png.98a0f2e060f3b0cccf8626c106f1399a.png

Če imaš slučajno dekoder številko ti bo dala najlepša :)

 

Imam elite games 1 in 2. Enka mi je cede šel ležat ampak dvojka pa dela. "DELA", ker nimam dekoderja... 

Evo dvojke:

https://mega.nz/file/ta101DQa#d3Tj5xa3CNAd8l5hPXtBzih3e3rEh5Z2xf7AGkGznUc

 

 

KL9zVn4.jpeg

uredilo bitje Nuclear_
Povezava do prispevka
Nuclear_ reče Dne, 21. 7. 2023 at 15:18:

Če imaš slučajno dekoder številko ti bo dala najlepša :)

 

Imam elite games 1 in 2. Enka mi je cede šel ležat ampak dvojka pa dela. "DELA", ker nimam dekoderja... 

Evo dvojke:

https://mega.nz/file/ta101DQa#d3Tj5xa3CNAd8l5hPXtBzih3e3rEh5Z2xf7AGkGznUc

 

 

KL9zVn4.jpeg

Ej, aš da sem tudi jaz ujagal dvojkico, vendar tud jaz nimam šifre za dostop do nje. Prva mi nekako potegne, vendar mi še ni uspelo z dosboxom zadevo spravit k delovanju. Bi blo pa verjetno kar zanimivo koga z znanjem povprašat, če bi se dalo šifro nekje dobit. Šifro prve pa še danes znam na pamet. ^_^

Povezava do prispevka
Nuclear_ reče pred 8 urami:

daj kodo za prvo no :D

PS: pa če je možno fajl kam uploadat...mi ne bere na koncu fajla

Aja, sorz. Sem mel filing, da maš pod kontrolo za tapru CD. Šifra je 48831927. Da bi pa tole zripal, pa tud ne vem več, s katerim toolom se to dela te dni. +možno, da bo treba kak data recovery še čez potegnit. Ampak lahko en dan fliknem na wetransfer al pa kaj tacga, mogoče clo na archive.org, če me ne bojo po prstih.

Povezava do prispevka

ZOMG, ker nostalgia boner sem pa zdajle dobil. :o Also, btw se spomnite tistega Amazing Spidermana, kako amazingly zanič je bil?

 

Za drugi ključ bi blo pa mogoče zanimivo, na kakšno MS-DOS nostalgia fb skupino poslat, če še kdo tole pozna in če ima ustrezno šifro.

Aja, se pa toplo priporočam za iso. Moji poizkusi niso rodil nič uporabnega.  <_<

Povezava do prispevka

Pišuka, da imam še večino Jokerjevih tlačenk in natlačenk. Lepi časi, pretrajbal vse po dolgem in počez. Duketino sem presnel na diskete, da sva jih lahko na kolegovem kompu igrala, ker je imel boljš mašino samo cd-ja ne :D  Zlati časi. Norton commander je tudi prav prišel, ko še ni bilo Winsow, oziroma samo 3.1 na devetsto disketah in po navadi je zadnja zatrokirala :D 

 

Odprem tistole archiwe stran, pa samo spomini usujejo. Koliko demo špilov sem preigral, haha. Danes pa komaj enega na kvatre dokončam. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...