Skoči na vsebino

One Piece (Netflix series)


BlueSan

Priporočeni prispevki

2 sezona bo izziv

 

- kako narest al pa spustit awkward Laboon srecanje. 

- Little garden s svojimi velikani dinozavri itd...

- Drum island z wacky wapoolom in njegovimi lakaji

- Chopper....ufff

- pol za tem Arabasta je pa pomoje narejena za Live action, sam Kung Fu Dugonge se spusti, pa isto Karooja se morjo na polno lossat.

 

Ampak ce tko gledas v prvi sezobi mas Fishmene kot problem. V 2. Sezoni mas pa

1.

Wacky Devil Fruite

- Mr 3

- Dalton (ce mu ga bodo sploh dali)

- Chopper

- Wapool

- Crocodile

- Nico Robin

- Pell

- Chaka

- Mr 1

- Mrs 1

- Ace

- Smoker

2. Oversized stuff (cel little Garden, Banana Crica, Laboon,)

3. Kup awkward / cringe for za Live Action ki jih mors?al dobro handlat al pa zbrisat

(Karoo, Laboon, assassin modela od Baroque works, Wapool, Bon Clay lol..., Kung Fu Dugongs, Wildlife Drum islanda...

Skratka to mas 1 let sam za plan delat kako ti bo ratal 2. Sezono narest. One Piece je res tezek za prenest v Live Action in se mi zdi da v 2. Sezoni znamo vidt orng spremembe

 

Ene stvari kot je bejzbol model pa njegova spremljevalka in ostalo bi jst itsk spustu

Drugi devil fruiti kot tecimo model z bombami in kilo fruit pomoje naujo problem

Ampak sam za tele DFje zgori nestete rabs lep CGI

Islandi sani niti se niso tok crazy

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 5. 9. 2023 at 18:00:

https://onepace.net/

 

ful zanimivo, eni modelcki rezejo epizode animeja, da so krajse in z manj fillerja. res huda fora. je bla zraven primerjava ene scene in je ful dobro zeditano. sploh ne opaziš (seveda ne vem, če je povsod tako). 

v prvih 150 opaziš da nekajkrat zmanjka česa, ker so izgleda ful fillerja not nametali, tko da prvih 150 epizod se splača original pogledat pol ostalo je pa v nulo

Povezava do prispevka

Pogledal. Ne zdi se mi veliko bolje kot druge Netflix anime adaptacije v live action. Mislim pa da boljše ne bi mogli naredit (ali pač). Me pa zanima kako je folku, ki nikoli niso gledal animejev ali brali mange One Piece (?)
Edini velik minus so glavni boji, ki so prepočasni, prekrati, dolgočasni itd.. to bi morali bolj dodelati.
6/10

uredilo bitje Renamon
Povezava do prispevka

Nikoli gledal One Piece, nimam pojma dobesedno nič.

 

Meni je carska zabava, pa mi načeloma te goofy pizdarije sploh niso všeč. Worldbuilding je dober, liki so over the top ampak res vredu narejeni. Gledam, uzivam, to je to.

 

Kar se pa tiče live action anime adaptacij, nič ni boljšega, niti blizu pride Rurouni Kenshinu, 5 nadcarskih filmov. 

Povezava do prispevka

Moja ne gleda animejev, ne bere Mang in načeloma ni za tole sceno, je rekla da bo gledala bolj zard mene in ji je bilo top.

 

Moja sodelavka je probala s fantom isto gledat, isto totalno ne gledata animejev, mang, pa nista niti 1 epizodo dokončala ker res ne gledata niti fantazijskih serij itd. Jst mislm, da če to vzameš kot nek live action, fantazijski TV SHOW to have a good time, da zna bit res fajn, taka lahkotna serija z dobrim pace-om unikatnim svetov, oziroma stilom.

 

Največja fora je pa da jst recimo dandanes One Piece ne berm in gledam zaradi lahkotnega branja itd ampak ogromnega sveta in super zanimive overall zgodbe. One Piece rata bolj deep šele v Arabasti oz po tem arcu, s Ponyglyphi, lost centruyem, WG itd... ko se ti začne odkrivat ta večji svet in celotna tančica skrivnosti.

Sam to po kvečjem za grand finale 2. sezone.
Po tem pride pa meni eden najljubših arcov s fenomenalnim punch momentom Jaya. Pol po Skypea-ji Water 7 in Enies Lobby k sta na polno huda. Če bi se pa nekako usralo da bi do Marineforda nekako prišli bi pa pomoje itak špricnu v hlače pa bi bil tak finale, da bi dobil momentum za naslednje sezone. Sam vprašanje če jim rata do tja pridt. Tut če bi šli relativno hitro bi Marineford vidl šele v 5. sezoni at best.

Live Action k doživi pa 5 sezon na Netflixu je pa praktično impossible (tebe gledam Stranger Things)

 

Kenshin so filmi, tut velik lažje jih je narest. TV Serija imo je tole hands down najboljša Live Action adaptacija, in to še za "mlačno" začetno zgodbo One Piece-a. :)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Meni se začne kul (sploh prvi dve epizodi), potem pa proti koncu ne napreduje zares in bitke so dokaj slabe v večini primerov. Arlong arc mi je veliko slabši kot v animeju. Ne vem a zato, ker morajo hiteti, samo vseeno se mi je zdelo, da je z vsako epizodo več filler scen ali pa predolgih scen.

 

So pa liki v nulo, to kar pomaga, sploh Zoro. Nami je malo bolj očitno grumpy, ampak to sede njenemu liku.

 

Tko bom reku, je za gledat neki med telovadbo, da si obudim kaj se je vse dogajal na začetku zgodbe, nisem pa siguren a bom gledal drugo sezono

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...