Skoči na vsebino

'Daredevil: Born Again


kr'en

Priporočeni prispevki

Kolikor je znano bo to bolj nek soft reboot, zdaj ali bo to bolj četrta sezona ali bolj reboot se bo videlo šele potem. Vsekakor je brez veze pričakovat isti ton. Zamenjali so tudi komplet vse pisce (po cehovskih pravilih, bi jim po tretji sezoni pripadalo zvišanje plače).

Povezava do prispevka

Glede na to, da dela disney pričakujem bruhico. 

Škoda, ker sta mi bila netflixov Daredevil pa Punisher tko dve res noro dobri seriji.

Že glede na to kako patetično je bil Daredevil prikazan v še bolj patetični seriji SheHulk ne mormo bit optimistični.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 22 urami:

Glede na to, da dela disney pričakujem bruhico. 

Škoda, ker sta mi bila netflixov Daredevil pa Punisher tko dve res noro dobri seriji.

Že glede na to kako patetično je bil Daredevil prikazan v še bolj patetični seriji SheHulk ne mormo bit optimistični.

Men Punisher ni ti zanimiv. Res pa je, da pred serijo tudi nisem bil fan Daredevila. In Sem bil ob gledanju zelo prijetno presenečen in postal fan. Potem se pa spet proble gledati film z Affleckom in nisem mogel, ker je čisto shit. Tak da ni težava v samem liku, ampak predvsem v scenariju.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
osis reče Dne, 2. 1. 2024 at 16:20:

Meni je bil Punisher dost kul. Mal drugačen kot v prejšnjih izvedbah in me je tolk navdušil, da sem sel potem gledat Daredevila. Prva sezona je bila znosna... Vse ostalo shit.

Meni so vse sezone dogajale, samo v zadnji sezoni mi je bil Bullseye čisto brezvezen lik.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...