Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Zato sem tudi nastavil najzgodnejši datum za playoffse, čeprav so nekateri hoteli daljši redni del. Zdaj je manj teh problemov in so še vsi v polnem zagonu. Drugače bi se finale igralo s waiver pickupi :D

 

Pa spet se niso sprocesirali waiverji

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Kawhi in Durant sta se odlocila da ta teden strajkata, njegovi centri majo pa dobr teden, jebiga.

 

Moja ekipa tud sicer nima vec motivacije ker so bolj al manj vsidrani na svoj polozaj za PO al pa njihove ekipe tankajo. Tko da tri tedne zaporedoma itak nism mel sans zmagat.

 

Ko sm sestavljal ekipo nism vedu da se bo dnevno nastavljal ekipo in nism pol sestavu dost dobre rezerve pa ves budget zmetal za top 6 igralcev.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

Kawhi in Durant sta se odlocila da ta teden strajkata, njegovi centri majo pa dobr teden, jebiga.

 

Moja ekipa tud sicer nima vec motivacije ker so bolj al manj vsidrani na svoj polozaj za PO al pa njihove ekipe tankajo. Tko da tri tedne zaporedoma itak nism mel sans zmagat.

 

Ko sm sestavljal ekipo nism vedu da se bo dnevno nastavljal ekipo in nism pol sestavu dost dobre rezerve pa ves budget zmetal za top 6 igralcev.

 

Če bi imeli tedensko postavo bi vsak teden imel pol tekem manj kot tvoj nasprotnik :)

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

lol jurus je očitno častno šou igrat :o tole ga zna stat. zagotovo bol tvegano kot če bi počivu. ti pa bi tbh moral podpisat dva nova high fg% igralca za dans pa nisi

 

 

človek igra randla pa mu je edina šansa low tos :no: FAIL

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 15 urami:

če je jurus dal celo ekipo počivat mislim da neke šanse še maš. poglej fg% če bi slučajno šlo da fieldaš zgolj high % igralce

 

WoreH reče pred 15 urami:

lol jurus je očitno častno šou igrat :o tole ga zna stat. zagotovo bol tvegano kot če bi počivu. ti pa bi tbh moral podpisat dva nova high fg% igralca za dans pa nisi

 

 

človek igra randla pa mu je edina šansa low tos :no: FAIL

 

Sem dejansko razmišljal, da bi dal par igralcev ven, za si izboljšat šanse, ma jebat ga :P

 

Zdaj pa Ignis :ninja:

Povezava do prispevka

Jurus melje tbh. tole z ignisom je lahk sam triler. nimam preferenc ampak napovedujem Jurusa v finalu, po filingu

naproščam pa vse zbrane (Seth) da razširimo svoje zastave, naj plapolajo v vetru medtem ko počasi vedno glasneje skandiramo ...

beat. blue. san.

*clap*

BEAT. BLUE. SAN 

*clap*  *clap*

BEAT BLUE SAN

*clap*  *clap*

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

naaah. nepreklicno najavljam upokojitev po sezoni. sicer pa jokes on you ker d rose je sucker pick. sm hotu ta tedn zgolj tillmana za valenciunasa vzet ker se ne ve če ma pretres čuna. nakonc sm včeri v nenormalno omamljenem stanju pa plunu še d rosea. tako da 100% gre za slab drogeraški pick, suck on my d rose bitch. rade volje vzamem win v TOs, samo da moji odšutirajo na višji ravni ko včeri

Povezava do prispevka

Si štejem v uspeh že da se je podelal mal v hlače čez tedn :P

 

S tole ekipo bit konkurenčn je kr uspeh 

Valda, sta se Wood in Porzingis vmes zdrmala, pol sm pa mismanagu McDermonta, tko bo žalostn če me to na konc stane, al pa ajd, ne žalostn smešn :lol:

 

V glavnm v vsakem primeru je bila zabavna sezona :)

Povezava do prispevka

na koncu se je izkazal to kar že zlo dolg vem. i suck at math. res ni razloga da igram to igro :pinch: nekako vsakič narobe preračunam kaj je možno in kaj ne. že prej ko sm kdaj spremlju druge rezultate sm vedno narobe predvidevu. včeri pa kapitalno zafuku ... lahko bi zmagu na tri različne načine, zberem pa matematični fail ...

še zdej ne vem a ste res cheatal al niste. ni blo odločujoče, je pa zlo sumljiv odnos

 

postavlja pod vprašanje vseskupaj tudi moj lanski zadnji pick v draftu

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

First seed coming in clutch, ko šteje
 

Ko sm učeri vidu da je Irving našopu 34 pik, nurkič 20 reboundov, pa Ayton 20-14 z dvema stealoma sm že skor obupu haha
 

Good match Jurus, mal unlucky zate zadn dan, čeprou so se tut men dogajale kar pizdarije skozi teden

 

Zdaj pa bratski duel v finalu :D

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 24 minutami:

First seed coming in clutch, ko šteje
 

Ko sm učeri vidu da je Irving našopu 34 pik, nurkič 20 reboundov, pa Ayton 20-14 z dvema stealoma sm že skor obupu haha
 

Good match Jurus, mal unlucky zate zadn dan, čeprou so se tut men dogajale kar pizdarije skozi teden

 

Zdaj pa bratski duel v finalu :D

 

Ja in naj se ve da dejansko nisem izgubil :D

 

aaa.png

 

Izgubil sem pa zaradi sobote, ko sem pozabil naštimat postavo in dat not Noela. Istega igralca sem pozabil dat not v pay dynasty ligi in zaradi tega bil tam izločen. Tako da ja. Ta boli :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...