Skoči na vsebino

Party Games


Sadako

Priporočeni prispevki

Pozdrav,

 

iščem kakšen top party game; po možnosti za 4-8 igralcev, da je veliko interakcije, kaj humorja ter da teče dobro tudi ob pivu ali dveh. Kaškni predlogi?

 

Sam sem imel v mislih morda Exploding Kittens, Flick 'em Up, Junk Art ... Ampak sem res bos na tem področju, ker nikoli nisem bil fan takih iger. Gre za darilo kakopak :D

 

 

Povezava do prispevka

Ne vem, koliko je igra sploh dobavljiva (jaz sem jo po-Kickstarteral), ampak "Wavelength" je najboljša party igra, hands down. Vsi, s katerimi sem igral, so bili navdušeni, tako čisti gejmrski laiki, kot hardcore euro-gamerji. Ena redkih 10/10 iger zame.

 

 

Povezava do prispevka

Spyfall tudi podpira lepo število igralcev. Imaš jo tudi v Müllerju pod imenom Agent undercover (slovensko/hrvaška/srbska verzija) , za okrog 20 €. 

 

Za 4 je super Love letter, mislim da deluxe verzija gre tudi do 8. Kakšen Magic maze je super, čeprav mislim da bi bil kaos pri več kot 4ih igralcih prevelik. 

Povezava do prispevka

@Haderach Da se, preverjeno, mora pa vsaj nekdo znati angleško, da lahko prevede kartice (kar pomeni prevod 2 besed na 10 minut, torej minimalno).

 

@Jake the Mess Love Letter Premium gre do 6, pa tudi izgubi veliko ostrine pri tako visokem številu, ker se obtožuje kar vsepovprek in potem vedno zmago pobere kar nekdo - osebno ne bi priporočal v 5+.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...