Skoči na vsebino

Party Games


Sadako

Priporočeni prispevki

Pozdrav,

 

iščem kakšen top party game; po možnosti za 4-8 igralcev, da je veliko interakcije, kaj humorja ter da teče dobro tudi ob pivu ali dveh. Kaškni predlogi?

 

Sam sem imel v mislih morda Exploding Kittens, Flick 'em Up, Junk Art ... Ampak sem res bos na tem področju, ker nikoli nisem bil fan takih iger. Gre za darilo kakopak :D

 

 

Povezava do prispevka

Ne vem, koliko je igra sploh dobavljiva (jaz sem jo po-Kickstarteral), ampak "Wavelength" je najboljša party igra, hands down. Vsi, s katerimi sem igral, so bili navdušeni, tako čisti gejmrski laiki, kot hardcore euro-gamerji. Ena redkih 10/10 iger zame.

 

 

Povezava do prispevka

@Haderach Da se, preverjeno, mora pa vsaj nekdo znati angleško, da lahko prevede kartice (kar pomeni prevod 2 besed na 10 minut, torej minimalno).

 

@Jake the Mess Love Letter Premium gre do 6, pa tudi izgubi veliko ostrine pri tako visokem številu, ker se obtožuje kar vsepovprek in potem vedno zmago pobere kar nekdo - osebno ne bi priporočal v 5+.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...