Skoči na vsebino

Družinsko drevo


dreknapalci

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče Dne, 10. 2. 2021 at 18:45:

 

edina dobra stvar, ki so jo nacisti (belogardisti, ki so delali 'sezname prevzgojne odrešitve') pustili za seboj na tem prostoru. mojemu dedku so izpisali družinsko drevo vse do leta 1786. :ododava:

al pa so imeli tvoji predniki plemiski naziv, pa ti ga drugi naredijo :p

Povezava do prispevka
lizz reče pred 5 minutami:

tega je sicer ze 15 let ampak mislim da je so oni konci avtomatsko sli v italijo. 

kaj si pa ti raziskoval? lastno DD ali kaj drugega?

 

DD za faks, pol pa še ene par wild huntov, ko sem probal potrdit ustne vire, ki sem jih imel na voljo, tisto je blo res malo streljanje v temo...

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

ne vem, ce tole komurkoli kakorkoli prav pride, ampak vseeno pustim

 

delavnica izdelovanja druzinskega drevesa v Mestnem muzeju Ljubljana

 

Navedek

[DELAVNICA IZDELAVA DRUŽINSKEGA DREVESA]
🌳👪 Pomagamo vam poiskati korenine vaše družine in vas naučimo izdelati vaše družinsko drevo.

Vabljeni na delavnico, kjer vas bomo naučili, kje poiskati informacije o svojih prednikih, na katere institucije se obrniti in še mnogo drugih napotkov. Spoznali bomo pisavo gotico, v kateri so zapisani starejši podatki in se seznanili z računalniškim programom, s katerim bomo vizualizirali vaše družinsko drevo. 

ℹ Delavnica bo potekala dve zaporedni soboto, 27. novembra in 4. decembra med 9. in 14. uro v Mestnem muzeju Ljubljana
Prijave zbiramo do zapolnitve mest na: prijava@mgml.si

Več informacij: 01 24 12 506

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...