Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Daffy reče pred 1 uro:

s klapo smo lih planirali it v nico ter istočasno počekirat še cannes in monte carlo konec septembra pa nam jih je covid vzel

sicer sem v monaku in cannesu že bil, ampak kot mulc in samo par ur

 

roko na srce, z Azurno obalo res izjemno težko zgrešiš in vedno, ampak res vedno najdeš kaj novega. samo v obzir moraš vzet jebene Francoze in pretirano obljudenost.

 

sem pa sam (postal) pristaš čim bolj neobljudenih lokacij, zato praviloma vedno iščem kaj v tem smislu. tukaj absolutno zmaga Lanzarote. dobesedno nič se ne dogaja, kar se prezentira le v nekaj adrenalinskih vodošportnežev, ampak narava je pa fakin-jebeno-neverjetna.

 

v podobno zgodbo lahko vtakneš tud Madeiro. briljantno.

 

TitanG reče pred 1 uro:

to da včasih kaj tudi zveš je bolj slučajno če smo pošteni

 

napisanemu sploh nimam kaj dodat, ker je vse absolutno res. in dovolj dolgo sem na forumu, da se lahko strinjam tudiz Majekovo pripombo. :D

 

je pa pač tako, da je ta hermetična zaprtost forumovja skozi leta pridonesla neko domačnost določenih uporabnikov, ki zdaj štancajo teme po dolgem in širokem. tega pojava se verjetno nikoli več ne bomo znebili, pa če se od danes naprej forumu pridruži 15 novih ljudi dnevno.

 

načeloma takšnih tem niti ne odpiram, še manj komentiram in verjetno je edina rešitev problema dolgotrajnejše ignoriranje. mogoče bi bil to trik na poti do rešitve,- če že za kaj drugega ni volje (sankcije).

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

najboljše izkušnje s tehniko imam takrat, ko nekaj kupim silom prilike, nepremišljeno, impulzivno. Murphy. :D

 

 

jaz ful nimam take sreče, na pamet sem kupil en mp3 za gym in je bil smeti :D

 

@Nodi

 

jaz ne bi nikoli dal toliko denarja za slušalke. za ta denar grem lahko nekam na dopust za en teden (ko ni korone, heh)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...