Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Tole sem po mnogo letih vnovič nastavil. Lego Dimensions so eden najboljših legoidnih špilov, a skupaj vzeto jako drag. Bi ga večkrat pognal, a potreba po portalu in motoviljenje s figuricami postanejo cokla. 
Glede na to, da so igro (po lastni neumnosti) ukinili že davno tega, sem potihem pričakoval popravek, ki ukine ‘hardversko’ nujnost in celo odklene/podari like. Prenaivno. 
 

24456638-367D-4C53-B76C-9ACA27A2D167.thumb.jpeg.c3c9bf41b1e63e4a4bd5c9705937b357.jpeg

Povezava do prispevka

Nič, v četrtek sem nabavil lego El Dorado Fortress remake. :) Pa dobil zraven še 2 nepričakovana GWP-a. 

 

Za letos imam v planu nabavo teh dveh setov - japonski grad Himeji in japonski spokojni vrt.  Je pa oboje tako, da niti ne rabim takoj kupiti in bo na voljo v drugih trgovinah po nižji ceni. 

 

Pod Lego leaks (youtube) pa sem videl da bo enkrat izšla velika lego vesoljska ladja na temo blacktronov ali podobne frakcije. Skratka old school nelicenčna tematika. zame to obvezen nakup :)

 

 

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Tudi pri meni isto - nakup ni problematičen.  Kam postaviti lego škatlo z vsebino je dosti večja težava. 

 

Sem počasi v fazi, ko razmišljam o nakupu polic, da bi lahko povečal izkoristek prostora z lego škatlami in kartonskimi škatlami kjer so notri lego seti. 

 

Ravno to je glavni omejevalec da ne kupim vsakega seta, ampak samo tistega za katero premišljeno vem da si ga želim in da je vreden nakupa.  Ker če bom kupoval vsega svašta sploh ne bom imel prostora kam dati te škatle setov. 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Boris reče pred 4 minutami:

jst jemljem vse od wicked bricks. So pa full pocasni z dostavo 4 5 tednov. 

Jst  mam tkole te nasa sete

 

 

kere cene

a dobis se kupon za wellcum zraven

 

saturn pa lander mam v vitrini iz ikee, ostale pa ne vem kam naj dam :D

 

mogoce bi res samo policko dal na steno zraven vitrine

 

a perseverance si vido, meni zgleda kr hud

 

sam je tehnic

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...