Skoči na vsebino

Crowfall


Priporočeni prispevki

Jo, a misli kdo igrat Crowfall? Že ful dolg spremljam igro (odkar je bla na Kickstarterju) in zgleda, da je dons končno launch. Realno ne vem NIČ o igri, sam vedno sem bil hyped, ker je player run economy in mi je to blo vedno najbolj carski del MMOjev pre WoW. 

 

https://crowfall.com/en-US/

 

 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Tole je pa ze kr ornk cajta v developmentu, ane?

 

Meni pa ful fali en MMORPG vbistvu, ob poplavi vsega srota al pa flat out manjku, hocem spet bit star 12 let, ko smo nabijali korejske Cabal Online, Silkroade in ostali trash tier f2p MMOjev back in the day :D

 

Lunco, take one for the team, pa stestiraj spil plis :) ti bom vecno hvalezen

Povezava do prispevka

Ja res ga že dolgo časa pacajo skupaj.

 

Velika suša je na trgu, kar se tiče mmojev. Tudi večina, ki jih je trenutno gor mi deluje tako nesocialna in potem špil izpade kot SP.

Jaz polagam upe na Ashes of Creation pa delno tudi New World, ker tale Crowfall mi deluje malo na Albion Online

Povezava do prispevka

New World bo disaster, mark my words (predikcija :D). Po vseh previewih in dev diaryjih, amazon še vedno ne ve v katero smer bi šel s špilom.

Albiona pa ne podcenjuj, ker je pomoje en boljših MMOjev v obstoju ta hip (res je hudičevo dober), če mu le daš priložnost in lahko spregledaš grafiko (ki je taka zato, ker je cross platform - isti grafični experience imaš na androidu.)

 

Sicer pa ti niso normalni, želijo, da nafukam vse svoje podatke preden vidim ceno špila oz. "game packs" kot pravjo? :avadodo:

 

fak, sem kar zaprl. im outta here.

Povezava do prispevka

40€ je igrica, pol maš pa optional sub, ki je 15€. Ma ne vem, verjetno ni neki baš, sam men je všeč crafting sistem in me skoraj sam to zanima. Mal je čudno, da je player based economy, sam če hoče kdo uporabljat tvoj vendor, more prit na tvoj svet (al pa od guilda) in tam kupvat. Dunno. 

 

Mega grindy je. Zdej lvlam mining, na začetku kupiš basic mining. Pol pa tepeš node dokler ti ne dropa treh mining greenov, da lahk upgrejdaš ability. 

 

Jst sam hočem delat najboljpše armorje na serverju lp. 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 10 urami:

Albiona pa ne podcenjuj, ker je pomoje en boljših MMOjev v obstoju ta hip (res je hudičevo dober), če mu le daš priložnost in lahko spregledaš grafiko (ki je taka zato, ker je cross platform - isti grafični experience imaš na androidu.)

 

Prjato, sem pustil čez 200+ ur v Albionu in ga kr dobro poznam. Nehal sem ga igrat zaradi dosti divjih rage quitov :D 

 

On topic. Modeli hočejo meti subscription? V keremu desetletju pa so modelčki?

Povezava do prispevka

samozavestni so s temi cenami, se meni zdi. me zanima, kako bo ta špil zgledal čez par mesecev. meni niti približno ne zgleda vreden tega keša.

 

Lepi Šime reče pred 2 minutama:

 

Prjato, sem pustil čez 200+ ur v Albionu in ga kr dobro poznam. Nehal sem ga igrat zaradi dosti divjih rage quitov :D

 

mene že ma, da bi spet zalavfal albion, ko to pišem. sam če se prav spomnm sem nehal zato, ker mi ni uspelo najt primernega guilda.

Povezava do prispevka

fak, če gre cifram verjet je bil alltime high concurrent playerjev ob launchu 3150

 

teh 3150 naj bi blo 0.6% od vseh registriranih računov kar kaže, da je hype za ta špil neobstoječ.

 

oziroma povedano drugače, ta komentar je zanimiv:

 

Navedek

In fairness, that 487,582 registered Crows number represents all users who ever signed up for a forum account or information from the web site.

However, there are 60,000+ kickstarter/backers who paid upwards of hundreds of dollars to back this game and have a copy of the client+VIP included as a reward ....and choose not to even log in.

That says it all. The game did not deliver what the backers were paying for. Now imagine the private corporations who invested 30+ million into the game and want a return on that investment. Expect drastic changes to the game's monetization as the investors start raising hell.

 

well, a je treba še kaj napisat?

Povezava do prispevka

Mislim to je jasno, da nekega blaznega hypa ni blo. Sam kdaj je nazadnje bil za nek bolj indie MMO? Tud velik folka je probal že beto in mislim, da še ni novega contenta, ki ga ljudje že ne bi videli.

 

Sem farmu matse en dan, pol me je pa začel mezinc bolet od klikanja, tko da nimam nobenih novih informacij kok je kej zabavno, ker sem mogu nardit pavzo. Fak, počutm se k največji boomer ob tem stavku. 

 

Sm pa gledu mal streame na Twitchu in zgleda tko dost kul pvpjanje. 

 

A Albion je za probat pol pravta :D? 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...