Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

Kakarotto reče pred 37 minutami:

Monster kar glej. Tisto vlečenje je sicer zelo Reno Raines like (če si boomer boš vedel) AMPAK,  ko začne zgodba napredovati in se razviti je pa nekaj najbolj kocine postavajoc pokonci momentov ever v animejih na vrsti. Mene je ubilo :/

 

Dost podobno je z Ruroni Kenshin. Toliko enih bullshit delov, če pogledaš celo serijo je za 10 do 15 delov res dobrih ampak tudi filler epizode naredijo delivery prostor za tiste udarne dele in pač moraš gledat. S tem da filmi in predvsem OVA je pa čista perfekcija. 

Kenshina sem pogledal, vseh 5 filmov, pol pa še anime + ova. Pa teh 5 filmov sem pogledal ene 5x :D najboljsa adaptacija 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 16 urami:

Pogledal Fate/Zero do konca in šel raziskovat totalni clusterfuck te serije.

 

Torej, Fate/Zero je neke vrste prequel. Po tem se pa deli na 3 razlicne poti/timeline.

 

Stay night, Unlimited blade works, Heavens feel. Vsi se zacnejo podobno, ampak pol grejo svojo pot. 

 

Stay night je jajca. Unlimited sem zacel gledat in deluje vrhunsko. Je dejansko 10 ali koliko let po Fate/Zero. 

Fate serija je ja cist simpl....

 

a-8880.png

(source)

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 12 urami:

Dost podobno je z Ruroni Kenshin. Toliko enih bullshit delov, če pogledaš celo serijo je za 10 do 15 delov res dobrih ampak tudi filler epizode naredijo delivery prostor za tiste udarne dele in pač moraš gledat. S tem da filmi in predvsem OVA je pa čista perfekcija. 

A remejk si zacel gledat?

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Danes je v kinu (v vseh Cineplexx in mariborskem Kinobox) tudi Spy x Family anime film ob 19ih. Aja, pa Ghiblijev Boy and Heron tudi mogoče še lahko kje ujamete, k se je začel predvajat prejšnji teden.

uredilo bitje DjJuvan
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Pogledal sem dve epizodi tega Spy x Family pa ne razumem hajpa

 

tbh, vem da me bo polno folka hejtal, ampak men je bilo po nekaj epizod serije tudi že dolgočasno spremljat, tak da sem ga dropal. Ampak sem vseeno nadvse užival v filmu v kinu - bolj zgoščeno, boljše animirano (WIT studio afkors), zabavno in kul zgodba.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...