Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Quebec ne bo dobil kr je na vzhodu in nobena od ekip ne bo prostovolno sla na zahod. Detroit se je boril, da je koncno nazaj prsu na vzhod in v isto time zone kot ostali v diiviziji ni sans da sprejmejo spet to sranje od cudnih ur :D  Tako, da ce se seli bo sigurno neki na zahodu. KC, Houston ali Utah. 

 

 

@ronaldinho Koncno en sposoben prospect kr obeta. 

 

drgac je ucjri Lorenzen meu 7 strikeoutu v 6. iningih. Zdej pa je ze 2. tekma 

Povezava do prispevka

lihk sm teu napisat, da bodo Starsi in GK prej zaceli tekmo, kot bodo tevi koncali :D  Pa me je zdej Tkachuck zajebu 

 

5. najdalsa tekma v NHL zgodovini, 125 strelov na gol :avadodo: 

 

 

  • 02:00 Carolina Hurricanes - Florida Panthers 2-3 (4OT, 0-1 serija)

 

Povezava do prispevka

Ah ne, sem gledal (tudi v živo :D) in dobiš tam met 300-450k res lepe hiše, ne vem pa zakaj so Kanadčani (ali pa mogoče samo v Edmontonu?) vdarjeni na kopalnice, sem gledal eno 420k, res lepo zunaj, 4 bedrooms pa ima 3 kopalnice zraven :D. Pa kamin more met, če ne je no go :ninja: Moja je sicer hotela KUPIT hišo od staršev, pa sem izpostavil, da je to precej retardirano, sploh ker ima še brata :D. Kredit pa dobim s svojo plačo sam če je treba, downpayment je sicer 20k, mesečno od 1200-2k, gre lepo skozi. Edini problem trenutno je, da tujcem ne prodajajo, tak da bi morala bit malo kreativna.

 

Kak žalostno je videt Vegas v tvojem postu :|

Povezava do prispevka

kako zanic so Starsi v OT. Pa tudi neumna igra v 3.tretini, da sam z enim golom prednosti gres se tko povlect nazaj in prepuscas igro Vegasu. 

 

  • 21:00 Vegas Golden Knights - Dallas Stars 3-2 (OT. 2-0 serija)

 

Ce pa jutri ne bo OT, potem bo ze kak cudez :D 

 

  • 02:00 Florida Panthers - Carolina Hurricanes
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...