Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Jasno je bilo, da bo eno mesto šlo TB/NO in drugo NFCW ekipi, bi pa po mojem Vikesi z boljšim startom čisto lahko prišli namesto tretje NFCW ekipe. Saj se še vedno lahko zgodi, ko se bodo ti poklali med seboj. Dve zmagi se da nadoknadit. Na srečo imajo Hawksi tudi h2h prednost pred Vikesi.

 

Prav tako je bilo bolj realno pričakovati SF namesto Zone v playoff pushu, a so Ninerse presekale poškodbe. 

 

Povezava do prispevka

Končno dobra tekma. Uravnotežen napad brez turnoverjev in obramba tudi solidno, sploh v 1. polčasu in na koncu tekme, čeprav smo jim s kaznimi (predvsem tisti neumen hit Diggsa na Fitza na 3rd downu, ki je podaljšal drive, ki se je končal s TD, namesto da bi šli z igrišča) pustili, da je bila tekma bolj close kot bi lahko bila. Dunlap je sploh beastal in ostali okrog njega na DL tudi posledično boljše igrajo. Secondary še vedno slabo pokriva, ampak Murray nas tokrat ni prerešetal, tako da se ne bom preveč pritoževal. 

 

Carlos Dunlap 3 1/2 sacks in his first 3 #Seahawks games. Already 2nd on team for the season (Jamal Adams 5 1/2). And this: DT Jarran Reed had 3 sacks in his previous 17 games before Dunlap arrived in CIN trade Oct. 28. Reed has 3 sacks in 3 games playing next to Dunlap.

 

The #Seahawks had nine sacks--only seven by defensive linemen--in six games before they traded for Dunlap. They have 13 sacks in the three games defensive end Carlos Dunlap’s played for them. "This is what they brought me here for," he said after his game-winning sack tonight

 

2-3 v tem nizu težkih tekem sredi sezone (ena zmaga manj od tega, kar sem pričakoval/upal) in split v divizijskih tekmah. Zdaj pa "mini bye week" in potem na papirju lažji razpored proti trem ekipam NFC East ter Jetsom. Vsaj 3-1 je nujno v teh tekmah, če ne 4-0.  


 

Povezava do prispevka

Zadnjih 10 let ja, prej sta pa bila 2005 in 2006 zaporedoma Shaun Alexander in LT. 

 

Pač jbg, vedno bolj je to passing liga in vloga RB se zmanjšuje. Drugače bi si tudi McCaffrey recimo zaslužil v prejšnjih letih. 

 

 

A to si že bral? 

 

https://www.mlbtraderumors.com/2020/11/offseason-outlook-detroit-tigers-11.html

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Ja se strinjam, da bi McCaffrey si definitivno zasluzu. Mogoce bi mogli MVP razdelit nvem za QB in ostale al neki. Kr spet tok dajat na qb, je nvem no..ni mi neki usec. 

 

ne, hvala :) bom zdej prebral. 

 

no Walker je menda zelo blizu Tigersom. Meni je usec ce res pride, cprov je injury prone. 

 

 

Povezava do prispevka

Ne bi me presenetilo, če je to taktika zavajanja nasprotnika, da se bodo kao pripravljali na Hilla, potem pa pride Winston metat bombe picke. :D 

 

Zanimivo, prva dva sta bila pričakovana, za zadnja dva je pa bilo bolj govora, da ju ne bodo protectali. Je pa še vedno nekaj igralcev na rosterju, ki se jih gladko lahko odstrani, ko/če se bo podpisovalo FA. Pa trejdi tudi nikoli niso izključeni pri JD. :D 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...