Skoči na vsebino

darksaga

Rumeni jak
  • Število vsebin

    635
  • Dan prve porumenitve

  • Zadnji obisk:

Sloves med gmajno

201 Tabornik

Več o članu darksaga

  • Butast stavek
    fura šizntraktor na konfete.

Nedavni špegarji

Skupaj vzeto 4 275 vohunjenj
  1. Vrjetno zato ker rusi ne filajo svojih vojakov tam not?
  2. LCD ali OLED?
  3. poglej na : https://gg.deals/ kaksna je cena? trenutno: https://gg.deals/game/shin-megami-tensei-v-vengeance/
  4. darksaga

    P: PC

    Jaz sem kupil 2 grafični od Vodokotlič-a, 3070 in 4070ti, obe še delata ... Glede računalnika, že grafična je izven moje lige tak da, kdo ve?
  5. Ok, ampak, kaksna je primerjava?
  6. A ni Pahor gay?
  7. @Demogorgon Res presenetljivo dober glede na vir. Kdo bi si mislil, da nekdo še zna razmišljat in ne samo bruhat uradno prečiščeno politiko.
  8. To je tudi vprašljivo. Lep primer amerika, kjer levi na vsak način probajo ignorirat zakone, ki veljajo za normalne smrtnike. Pol maš evropo, kjer kenclajo volitve, ker jim niso všeč rezultati. Ker te probajo scanclat ker igaš Hogwarts in tako naprej. Demokracija? Ne. Hočejo en pogled na stvari, debate ni več. Pa ni važno kdo, ker so levi in desni isti.
  9. Ta pozicija nima smisla. Ne vrjamem, da res vrjameš v bedarijo, ki si jo napisal.
  10. Ni glih res. Obstajajo še danes, žal. To je blo žal vedno dejavno. Samo poglej občine v sloveniji, kjer v večini njih vlečejo voditelji na svoje. In se žal nič ne spremeni ali sploh dela na tem, da tega nebi blo. V Evropi ni dosti drugače ... To je res, vendar je vrjetnost, da bo prišlo do tega izredno mala, ker voditelji državni/evropski/svetovni nimajo interesa do tega (nasplošno, mogoče je kje kaka izjema, samo do ni dovolj). To je pod predpostavko da je Krščanstvo pozitivna zadeva. O tem bi se dalo debatirat ...
  11. Trump ni glih 'sharpest tool in the box', če razumeš kaj mislim. Dobil je idejo, da bi lahko bla greenlandija strateško pomembna in tu ma prav, še posebaj če bo severno morje se še bolj segrevalo. Lahko bi bla nov state, v USA. Tudi ta ideja ni slaba za USA in navsezadnje tudi za Grenlandce če se dobro zdilajo (beri jih je dovolj malo,da bi jim lahko dali dovolj denarja da živijo do smrti brez dela). Če jo Grenlandci sprejmejo. Če je ne sprejmejo, mislim, da je realna možnost, da bodo to storili na neprostovoljni način. Evropa zgublja na veljavi, zahvala gre USA in idiotom na vodilnih oložajih EU v zadnjih 15 letih. Preveč lezejo amerom v rit in nas pahajo v slabši položaj zaradi tega. No ja, bomo vidli.
  12. Mislim, da obstaja dobra možnost, da bodo to naredli. Evropa bo poslala odločna protestna pisma.
  13. Humble bundle, in podobni bundli, ker je kup iger not.
  14. Ok, ni važno, sem aktiviral. Me je bolj zanimalo če kdo slucajno ve zakaj je to zacelo ven metat in zakaj ni skoz na ekranu.
  15. Ne spomnim se več, vrjetno kms varianta.
×
×
  • Ustvari novo...