Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 10 urami:

enkrat moram preveriti kako zgleda ce v zeleznikih zavijes severno. na zemljevidu zgledajo lepi ovinki.

 

drgac mi je bil cilj nek pomnik braniteljem slovenske zemlje na cerju. bo ze kdaj drugic.

 

 

Drazgose in na Kropo? 

Men je ok. Lepo je, ni pa za dirkat. 

Ampak jaz se rad vozim po vukojebinah.

 

Na Cerju je dober burger. 

Povezava do prispevka
moderator reče pred 2 urama:

 

Cep ne odpade sam. Nekaj je bilo "delano" na motorju. 

Razdreti moras zadaj drzala sopotnika in mislim da samo zgornjo plastiko. Stranske se mi zdi da ni potrebno. 

 

Sem tudi jaz kar ziher ker je iz Italije... Ampak gre naravnost, križ je vidt ok tudi kolesa so v liniji :D

 

Recimo da je mogoče samo nalet od uzadi bil pa motor po tleh pa so kej menjal.

 

Upam da se ne bo še kej kritičnega našlo. Morem do mehanika še it da un čez roke mal spusti. Sam je zdele dec v gužvi ful :O

Povezava do prispevka

frisne gume dunlop roadsmart 3. zaenkrat prvi vtisi po parih kilometrih niso pozitivni. guma je bolj strma od metzelerk in moped hoce padet not v ovinek. ni mi vsec ta obcutek. bomo vidli ko se bom navadil.

 

ploscice zamenjane prehitro. so ble komaj na polovici. jebiga. vem za naslednjic.

 

ketna nova in namazana. zelel bi si da mi je nebi namazal k mam ze sranje po feltni.

 

IMG_20210520_144634.thumb.jpg.a0e4709ad8975b1e2ce542466b030c3a.jpg

 

IMG_20210520_144716.thumb.jpg.dfccb5237a37d977531d9ac838e64a06.jpg

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

guma je bolj strma od metzelerk in moped hoce padet not v ovinek. ni mi vsec ta obcutek.

 

To je normalen občutek vsakič, ko menjaš gume, ker obrabljene dobijo "rob" in ne padejo več lepo v ovinek. Se ti prvih par km zdi, kot, da se boš prevrnil.

 

Prvič pa slišim, da motoristu to ne bi bilo všeč, da guma pade v ovinek 🤔

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Profile
Just as important as the correct size is choosing an appropriate tire profile. It is not only important
for traction, but can significantly affect the way your bike handles. If you’ve ever tried different
brands or models of tire on the same bike, you know how differently each one can feel. At the
riskof oversimplifying profiles, there are two basic shapes that tires fall into: Round and V-shaped
(see Figure 1.6 on page 21).
These profiles are available on virtually all types of tires from touring to racing. As you might
imagine, round-shaped profiles are very consistent from side to side and often very confidenceinspiring because they turn predictably. V-shaped profiles, by contrast, make the same bike turn in
quicker, and have a larger contact patch for more traction at full lean. There is no perfect profile
but you will absolutely prefer one profile to another on a particular bike.
You can use your choice of profile to help improve the way your bike handles. For instance, if
your bike feels too twitchy and nervous, a more rounded-profile tire will help slow things down
and stabilize the chassis. Conversely, if your motorcycle is a little sluggish and slow to turn in, a Vshaped profile will help speed things up and make it physically easier to turn. Online forums are a
good starting point to gauge how a particular tire profile affects a particular bike. Remember that
things like suspension setup and chassis geometry changes like ride height are all interconnected
with tire choices, and each will affect the other in terms of overall handling.
The profile of a tire also determines how much traction will be available at specific lean
angles. For instance, a tire with a rounded profile will have relatively equal amounts of traction at
any lean angle. On the other hand, a tire with a more triangular profile will have less traction
when it is on the pointy part of the tire during acceleration, but more traction in the corners when
it is at full lean.
One bad thing about motorcycle tires is they do not wear evenly across the surface. If you
ride primarily on highways, y ou will wear out the center of the tires faster than the edges. If you
ride on the trackor aggressively in the twisties, you will wear out the tires’edges first. Because of
this uneven wear, a tire’s profile changes over time, adversely affecting traction and handling.

 

image.thumb.png.377a9db79165d4c6bade3e04ed9431d4.png

 

 

pac mogoce se moram navadit na to. ampak prvi vtis ni pozitiven.

Povezava do prispevka
moderator reče Dne, 12. 5. 2021 at 7:08:

 

Cep ne odpade sam. Nekaj je bilo "delano" na motorju. 

Razdreti moras zadaj drzala sopotnika in mislim da samo zgornjo plastiko. Stranske se mi zdi da ni potrebno. 

Evo uštimal :)

 

Zadnja plastika + nosilec kufra sem mogel stran dat...

 

Manjkala 2 plastična čepka in 1 vijak. 

 

Tole je blo kar malo na hard da je odlomljeno :O 

 

Šalabajzarizem haha

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 20. 5. 2021 at 18:42:

 Round and V-shaped

 

To nima veze s tem, kar ti opisuješ. Če si predstavljaš, nova guma je na sredini okrogla, naj bo V shaped ali U shaped. S časom se guma na sredini splošči zaradi obrabe, zaradi česar ne pade v ovinek tako zvezno kot nova guma, ki je na sredini okrogla. Z novo gumo imaš zato občutek, da "pade" v ovinek - ker nima tiste stopnice med obrabljenimi sredinskim delom in stranico. Obcutek, ko greš od vulkanizerja je, kot da hoče motor kar pasti na stran, običajno ta filing izgine po par km.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 16. 5. 2020 at 21:23:

Obrnil 15k. Naslednji teden ma pa moped 1. rojstni dan. Tko da to je to. 15 tisoc kilometrov sva prepotovala prvo leto.

Nove gume so ODLICNE. Mislim, iste so kot te k sem mel prej gor sam pac nove. Prejsnje so sicer mele se profil in zgledale vredu ampak je neverjetno kako se pozna na gumi izguba oblike.

 

drevored reče Dne, 20. 5. 2021 at 15:53:

frisne gume dunlop roadsmart 3. zaenkrat prvi vtisi po parih kilometrih niso pozitivni. guma je bolj strma od metzelerk in moped hoce padet not v ovinek. ni mi vsec ta obcutek. bomo vidli ko se bom navadil.

 

MorskaGlista reče pred 1 uro:

 

To nima veze s tem, kar ti opisuješ. Če si predstavljaš, nova guma je na sredini okrogla, naj bo V shaped ali U shaped. S časom se guma na sredini splošči zaradi obrabe, zaradi česar ne pade v ovinek tako zvezno kot nova guma, ki je na sredini okrogla. Z novo gumo imaš zato občutek, da "pade" v ovinek - ker nima tiste stopnice med obrabljenimi sredinskim delom in stranico. Obcutek, ko greš od vulkanizerja je, kot da hoče motor kar pasti na stran, običajno ta filing izgine po par km.

 

 

nevem no. sem sel poiskat obcutke k sem prvic menjal gume in zdaj. opazna razlika.

Povezava do prispevka

Točno to, tukaj ti potem nastane "rob". Ko pa daš novo okroglo gumo, tega ni in se lepo odvaljas na stran. Ne vem, kako bi ti drugače napisal 🤔

 

Je pa seveda možno, da je nova guma malo drugačne oblike in ti ne odgovarja, sej vsak ima svoje priljubljene gume in pa take, ki jih sovraži.

 

Kar jaz vem so V shaped gume bolj živčne z boljšim stranskim oprijemom, pa večja stranska ploskev in kasneje prideš do roba, medtem ko U shaped lepše "bolj zvezno" grejo v ovinek, so pa bolj umirjene in prej dosežeš rob. Se pa res nisem nikdar s tem ukvarjal, gume gor in gasa 😁

IMG_20210522_152058.jpg

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...