Skoči na vsebino

Phantom Fury


Priporočeni prispevki

Hernier reče Dne, 8. 10. 2022 at 12:43:

Drugače pa iz žanra gnusač shooterjev mi je bil najljubši Project Warlock, ful je sedel ta Wolf3D pristop, torej da vertikala ni relevantna

 

Fuck če tale grafični pogon dobim v roke, da lahko po mili volji kodiram v njem, sem v roku 2 let najbolj znana oseba v solarnem sistemu. Pa močno dvomim, da je tole Unity. Ker imam vse naštudirano; zgodbo, lore, like, igralni sistem.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

 

Fuck če tale grafični pogon dobim v roke, da lahko po mili volji kodiram v njem, sem v roku 2 let najbolj znana oseba v solarnem sistemu. Pa močno dvomim, da je tole Unity. Ker imam vse naštudirano; zgodbo, lore, like, igralni sistem.

Jaz sem jo obrnil in ima Unity napisan čez in čez :D. Fix Unity

Povezava do prispevka

Jaz v Unityju eksperimentiram od 21/22 in meni je top, težko si boljši engine predstavljam zase, ki sem pač n00b in se codat učim praktično ob učennu engina in Blenderja. Mogoče kak Dreams, sem prebral kar nekaj mnenj, da je Dreams tako dosti top engine/platforma za gamemaking, ampak ima praktično 0 install base igralcev hehe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...