Skoči na vsebino

Jagged Alliance 2


Priporočeni prispevki

Najbrž za mnoge še vedno nepremagan špil v smislu manjka boljšega naslednika. Še kdo kdaj preigra?

 

Takoj, ko je koda postala javna, se je začelo delat na pogonu. Še vedno sta živa dva večja projekta:

- JA2 Stracciatella, ki samo izboljšuje original: https://ja2-stracciatella.github.io/ (tu imam prste vmes)

- JA2 1.13, ki uvaja mnogo novih zmožnosti, micromanagementa in sprememb: https://github.com/aimnas/1.13_starter_documentation

Potem je pa še kopica razširitev z različno kompatibilnostjo. Sploh za 1.13 zadeve niso jasne, ker je preveč različic in neusklajenosti.

Povezava do prispevka

2jke v bistvu ne igram več. Me je pred leti preveč zamoril 1.13 projekt, ker sem bil izrecno proti vsem mogočim pripomočkom, ki so dajali igralcu vse mogoče prednosti. AI pa žal nikoli ni bil izboljšan, ker se ni našel nihče tak, ki bi to znal. 

Se pravi spomnim začetka ko je MaddMugsy začel exportat v .xml in prihodnost je bila lepa.

 

Zaženem pa redno vsako leto prvi del. Ne uspem obrnit, ampak uživam pa zelo.

 

Tako da, če že bi zagnal Stracciatella, ki ima v bistvu tudi zanimivo zgodbo skozi leta. Vsekarko pa verjetno ne bi prenesel originalnih risb orožij, bi potreboval Coolbergove verzije iz Ja2 1.13.

Povezava do prispevka

In kako daleč je stracciatello, do končne verzije? A je v planu tui izboljšat grafiko? A se da igrat v hd, 2k, 4k ...? A bodo kakše izboljšave glede grafike same - orožja (ali stavari, ki jih lahko vojaček uporablja)  in slik obrazov vsaj, če ne ostalega?

 

A boš naredil še kakšno predstavitev tega al je to, tu je link pojdi gledad deal? :)

 

Povezava do prispevka

Končna verzija ni definirana, še za 1.0 si nismo čisto na jasnem, kaj bi morala bit: https://github.com/ja2-stracciatella/ja2-stracciatella/issues/443

 

Grafiko lahko izboljšujejo modderji; nima veliko veze s samo kodo. Podpira skoraj poljubne resolucije in več načinov za scaling. En srb že dolgo dela na še  eni tečni izboljšavi, ki bo omogočala, da se samo del oken veča z resolucijo in lažjo menjavo grafik.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Majek reče Dne, 3. 8. 2020 at 20:29:

Zaženem pa redno vsako leto prvi del. Ne uspem obrnit, ampak uživam pa zelo.

 

Daj pojasni mi koji kurac je tole:

 

V eni mapi sem jih pobil vse, naredim quick save v options, grem ven iz igre (klik Leave na vrata), zaženem znova in mi izginejo vse osvojene mape, medtem ko sta na restore game dva saveta z niti eno osvojeno mapo. WTF?? Sploh me po ponovnem zagonu igre ni vprašalo za Load Day. Imel sem 4 osvojene mape, 3 so bile osvojene lansko leto, zdaj nimam nobene.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 2 leti kasneje...
  • 11 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...