Skoči na vsebino

(ne)uradna 5d tema


Heidi

Priporočeni prispevki

Tako da bomo prestavljeni, ko se doseže kritična meja. Kako točno bo to videti? Tukaj sem, ker bi rad videl.  Čeprav se bomo v bistvu prebudili v 5d in sedanje življenje imeli v spominu kot sanje.  Razen tistih ljudi, ki so polni negativnosti in bodo še ostali v 3d. Oni bodo doživeli mandela efekt, ker se bo celotna časovnica prilagodila vnebovzetju milijard ljudi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

Nisi enciklopedija, strasno veliko ves o vibracijah svakojakih kristalov v zemeljski skorji, mas ocitno take zivljenske izkusnje, ki jih povprecni mnenjalnicar nebo nikol v lajfu mel

 

Pa se vseen ne znas podat virov iz interneta in opisati te svakojake zivljenske izkusnje v parih stavkih, al pa se flat out izognes vprasanju

 

Ok modelci

Povezava do prispevka

Sej ti je povedal da nizke vibracije ne morejo v višje

Dejstvo je, da ti odgovori na taka vprašanja ne bodo prinesli nobenih odgovorov, ki bi ti pomagali pojačati frekvenco.

Poanta ni da v 3d iščeš odgovore, kje na internetu lahko več prebereš o 5d, resnico o 5d moraš odkriti sam.

 

Jaz upam da ti uspe in ne boš večno ujet v 3d, ne pripravljen na prava vprašanja, iskajoč 5d v 3d svetu

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Dobra izkušnja da si pogledaš The Social Dilemma na Netflixu o družbenih omrežjih.

 

Samo ne se toliko fokusirat na 3d stvarnost kako imamo kapitalizem, pa podjetja ki iščejo dobiček, razne taktike rasti za čimvečjo aktivnost, notificatione, algoritme ki se učijo in rastejo, silikon valley. Vse to je samo stvarnost v 3d.

 

Probaj nase pogledati iz višje perspektive, na individuma, na prijatelje, družbo, kako smo vsi povezani preko nekakšne umetne inteligence, ki jo vbistvu kot družba soustvarjamo, kako ima ta skupna zavest preko computing powerja tudi neke svoje zakonitosti in zmožnosti. 

 

Jaz bi rekel da 5d zavedanje o takih stvareh, pa ne zanima me sedaj vaše 3d znanje, kako vse veste o deep learningu, imate naštudirane neuronal networke, veste kako se algoritem dejansko uči, razumete zakaj facebook kapitalistično podjetje rabi vedno nove uporabnike, ki čimveč časa preživijo z branjem in skrolanjem.

 

Ne gre se toliko da čimbolj razumeš 3d valovanje, znaš slediti vsem valovom ampak da probaš razumeti kaj iz višje dimenzije vpliva na našo 3d stvarnost.

 

 

Ni to nek bavbav 3d je tko, 5d je pa povsem nova izkušnja, 70 devic v Allahovem kraljestvu.

 

Pač na vseh področjih kjer si zmožen iz višje perspektive/dimenzije pogledati na svojo stvarnost in približno razumet zakaj je tako, si v višji dimenziji.

 

Če na neko stvar lahko gledaš kot naravno danost, nimaš nekih visokih čustev do te danosti, ampak jo sprejmeš kot tako, si v višji dimenziji.

 

Gledaš svojga psa, kako te ima rad, kako poje hrano, potem gre pa kakat, potem laja na soseda, se malo na sonce uleže pa tko -> na njega gledaš iz višje dimenzije

 

Preučiš kolonijo čebelj, razumeš kako delavke ven iz panja hodijo po hrano da matico nahranijo, pa kako se razvija kolonija, nove čebele, pa troti pa tko, pač razumeš kako njihov sistem deluje, jaz bi rekel da to pomeni da na njih gledaš iz višje dimenzije. 

 

Una ena čebela delavka pač nima v takšni meri celotnega vpogleda na delovanje panja, ampak ima samo svoje mehanizme v telesu, ki ji pravijo da gre letat naokoli, ko najde cvetlice začne plesat pred panjem, potem gredo pa z ostalimi čebelami nabirat cvetni prah.

 

Sej ne razumeš kakšno izkustvo ima ta dotična čebela, kako ona vidi svet, kako zna letet naokoli

 

Gledaš pa nanjo iz višje perspektive in razumeš zakaj počne vse te stvari

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 17 minutami:

Men je škoda, da ne delivera z linki, enkrat je nalepil nek legendaren FB link kao z nekimi astralnimi bitji, tisto je bilo carsko 

 

Meni je škoda, da se ne potrudiš in sam poiščeš zadeve, če te res zanima. Izhodišče itak imaš.

 

Lepim, kar mi je zanimivo, ne bom pa podpiral tuje lenobe, moja mi je dovolj.

 

 

Povezava do prispevka

5d ni prostorska/časovna dimenzija, ampak nov koncept dimenzije razumevanja. Na primeru čebelj res dobro vidno kako smo ljudje zmožni višje stopnje razumevanja njihovega sistema, kot individualna čebela.

 

Kaj to pomeni za nas ljudi, za mene osebno, kako sploh lahko nase pogledam iz višje dimenzije, to ne vem

Povezava do prispevka
gladius reče pred 3 urami:

Ker nisem enciklopedija. 

 

Ok, ampak na forumu odpiras temo o tem, vec kot ocitno si si zazelel lokacijo na forumu kjer se bo pogovarjalo o tem. Sklepam tudi da bi rad razsiril zavedanje o tem. Kako da potem ne pomagas? Zavracas sharanje svojih lastnih izkusenj (s tem bi najbrz intrigiral veliko ljudi), hkrati pa noces niti linkat lokacij kjer lahko izvemo vec.

 

Peeing against the wind skratka.

Povezava do prispevka

Se mi ne zdi da sem predstavil kot oh in sploh zavedanje. 

 

Sej pač kaj, predstavli si da si čebela ki začne razmišljat koji kurac leti naokol cel dan da futra matico, da pridejo nove čebele da isto naprej delajo

 

Pa recimo da cel čebelnjak dobi kolektivno zavest o tem

 

In kaj bojo pol

 

Letal bojo naokol cel dan da bojo matico futral

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Verjetno je res neka višja dimenzija ki vpliva na vse, ne samo delovanje človeške družbe, ampak nasploh celotnega planeta zemlje, kot nekakšen kup elektromagnetizma in gravitacije, zakoni ki so privedli da so se kamni začeli premikat, vulkani nastal, ameba, plazilci, sesalci, homo erectus, sapiense, Judje

 

Kako deluje vse skupi na sistemu galaksije, pa sončnega sistema, kako se jupiter vrti okol sonca, pa luna dvigne morje, Oumamua prileti izven osončja, kako celoten ta sistem teži k nečemu, karkoli je singularnost, da nas poje črna luknja, nebula, supernova Rudnik

 

Kako bo moje zavedanje o tem pripomoglo k temu da naš planet čim hitreje poje singularnost, a si sploh želimo tega

 

Mogoče pa pride singularnost če se čimmanj sprašujemo o tem , pa samo uživamo, gledamo kako levi tepejo gladiatorje, se bašemo z grozdjem in vinomž se fukamo v pičko pa rit

 

Sam ni ne, Rim je padel

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...