Skoči na vsebino

K: Grafično kartico (stara rudarka, rudarjem pase model)


reaper

Priporočeni prispevki

Če ima kdo doma kakšno grafično kartico, ki ni zanimiva za mining in mu gre na organ ter bi se je rad znebil, iščem nekaj za sekundarni PC.

 

Išče se nekaj malo starejšega, ki ni več top roba ampak lahko požene še kakšno igro:

 

- GTX 1080 Ti

- RX 5700/XT

- ...

 

Lahko je upokojena rudarka samo mora biti normalno delujoča, ne da ko zalavfam Hades, dobim zelene črte po zaslonu ali fašem restart.

 

Za referenco glede cen imam opcijo dobiti RX 5700 XT za 150 € ampak je blowerca, zato malo kolebam.

Povezava do prispevka

Glede igre je vprašanje če jo boš dobil. 3 leta nazaj sem pri njih kupil RX5700 in bi moral poleg dobiti 2 igri, isto preko AMD-ja in mi niso želeli poslati nekih zadev, ker nisem bil nemški rezident. Ne spomnim se točno, kaj je AMD zahteval takrat. Možno, da se je od takrat kaj spremenilo oz. upam. 

Povezava do prispevka

Slovenske trgovine NE ponujajo zastonj Last of Us spila ! ! ! ! ! !

Drugace ima Funtech najcenejso 6500XT.

 

Roko na srce sama RX 6500 ni vredna 180 eur. Jaz sem jo vzel zaradi spila.

 

 

Edit:

Razen ce sedaj po novem ponujajo, slikca Last of Us je spodaj, vendar nikjer nic ne pise !?

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
reaper reče Dne, 31. 3. 2023 at 15:45:

3 leta nazaj je bil drugačen postopek in neke komplikacije. Bi moral pogledati stare maile kaj je bil problem. 

Ko sem jemal decembra AMDjevo, sem dobil ob nakupu na mejl kodo... Nato je pa AMD preveru kartico v kompu (dejansko si mogu met fizično kartico vgrajeno)...

 

Ko si to 2 izpolnil si dobil pol ključ za igro.

Povezava do prispevka

Sem pogledal zdajle maile, Computer Universe bi mi moral poslati kode za igre, kupil sem AMD GPU in CPU. Iz trgovine so mi pisali, da tujcem kod ne morejo posredovati. Ko sem pisal direktno na AMD, so rekli, da ne morejo pomagati, ker kode pošiljajo prodajalci in ne AMD. To je bilo januarja 2020. Ni bilo nobene verifikacije opreme kot je sedaj. 

Povezava do prispevka
reaper reče pred 4 urami:

Sem pogledal zdajle maile, Computer Universe bi mi moral poslati kode za igre, kupil sem AMD GPU in CPU. Iz trgovine so mi pisali, da tujcem kod ne morejo posredovati. Ko sem pisal direktno na AMD, so rekli, da ne morejo pomagati, ker kode pošiljajo prodajalci in ne AMD. To je bilo januarja 2020. Ni bilo nobene verifikacije opreme kot je sedaj. 

Hm... Men so normalno poslali :)

 

Times do change :O

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...