Skoči na vsebino

Napoleon


cin der

Priporočeni prispevki

Pogledal. Meni se je dopadel. Se mi zdi da ga je Joaquin Phoenix odlično odigral.

Vem, da zgodovinsko ni vse točno, ampak jebat ga, saj to ni dokumentarec. Vseeno je Scott dobro ujel ključne trenutke njegovega življenja, tudi sporočilo na koncu mi je všeč, da koliko življenj je šlo zaradi enega narcisa in egota. Tako da ja bil pozitivno presenečen nad filmom. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 10. 3. 2024 at 17:28:

Pogledal. Meni se je dopadel. Se mi zdi da ga je Joaquin Phoenix odlično odigral.

Vem, da zgodovinsko ni vse točno, ampak jebat ga, saj to ni dokumentarec. Vseeno je Scott dobro ujel ključne trenutke njegovega življenja, tudi sporočilo na koncu mi je všeč, da koliko življenj je šlo zaradi enega narcisa in egota. Tako da ja bil pozitivno presenečen nad filmom. 

 

On je kriv za vsa ta izgubljena življenja zaradi svoje sposobnosti. Fora je, da so Francijo napadle vse evropske monarhije, ker kronane glave niso prebavile, da si ljudstvo dovoli narediti nekaj tako nezaslišanega kot je obglaviti svojega kralja. Če bi novonastala Francoska republika imela kakega ne tako sposobnega vrhovnega povelnika, bi ta revolucija bila hitro zadušena. Ampak realnost je bila taka, da so imeli najboljšega človeka pravi čas na pravem položaju. In so iz obrambne vojne prešli v osvajalsko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...