Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite

Sadako

Priporočeni prispevki

Dixit, Kingdomino, Barenpark, Ticket to ride, Azul, Survive: escape from Atlantis. Sploh zadnja je meni res super za celo familijo. Malo moraš biti žleht, malo moraš imeti sreče, ko obračas ploščice in ne veš kaj boš dobil.

Mogoče še kakšen Sushi go Party ali pa Takenoko. Prečekiraj na YouTubu kako se igrajo igre in se pol odloči.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Ženi že po prvem ni bilo kul :D mejbi bom šel kdaj solo, sam dvomim, k do zdej sem edino The Lost expedition šel parkrat, pa mi ni bilo neki zabavno. Za solo seanse imamo Slay the spire :) 

Ma ja? Kaj ji pa ni blo kul? Z bivšo sva naredila par levelov in nama je blo obema všeč. Solo po mojem ni fore tolko. Drugače od coop nama je najbolj bla všeč The crew, trick taking, pa mislim da je tudi precej cheap. Pa še en party game je, Wavelenght, ki zna delovat ful zabaven v dveh tudi. 

Povezava do prispevka

Ma kaj pa vem. To je pač ženska ane :) ona pravi, da ji bolj sede igrat tako na avtopilota. Se nauči nekega špila in potem se kar malo izklopi in dela stvari tako bolj po intuiciji. In v večini primerov ji gre zelo dobro. Mogoče je bil to razlog, ker tukaj te pa skozi sili igra, da razmišljaš kam je najbolj optimalno postavit ploščico. Ali pa sem ji šel jaz na kurac, ko sem za vsak tile modroval, kam bi ga bilo najbolje dat :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

• Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
  • Ustvari novo...