Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Jake the Mess reče Dne, 17. 1. 2024 at 18:24:

Bi koga zanimal Gugong mogoče? Dam ugodno, lahko tudi menjava, če imate kakšno kulsko zadevo.

Za kolko pa?

 

Jaz drugače dobesedno podarim nov dodatek za igro Bang!, Old Saloon, ki sem zajebal, nisem štekal da je za drugo Bang! igro, ki je s kartami. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Ma ja ne vem, težko se mi je ločit od iger, mogoče bi ti lahko za moj citadels menjal, ker drugega sem dal sestri in imava oba v bistvu .... :D Naslednji teden sem v Lj.

 

Drugače fak kaj je Spirit Island hud, ko se naučiš proper igrat, razviješ strategije, si uvališ evente in adversarise. Evo kle drugič razlamal Švedsko (sicer en lažjih adversarijev) na najtežji stopnji z enim ful zanimivim spiritom, ki ugrablja invaderje in jih zbira n tistem otočku spodaj desno od otoka, tisto je kao nek infinite darkness. Tam jih lahko downgradeaš (najmanjši možički v downgradeu umrejo), vsak growth pa te prisili, da jih vrneš določeno število nazaj in je tematsko kao zgodba, da folk izginja, eni se vrnejo, eni pa ne. Meni en bolj zanimivih spiritov, drugače jih je ful dobrih, ko greš več iger in jih poštekaš, tej kompleksnejši imajo vsi svoj playstyle in neko globino.

 

Skratka samo SI ali SI + eventi in adversarijsi sta dve čisto različni izkušnji. Eventi ti tok zakisajo plane, iz relativno ok board statea ti fuknejo vse na glavo, v trenutku te iz kralja naredijo za reveža, ki moli za življenje, sam je pa hud filing ko ti rata ven izvlečt zmago.

 

 

20240119_212959.jpg

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse Ma ni se mi težko ločit od špilov. Neki časa sem mel ta problem, v smislu to bom ziher še igral, čeprav je špil bil neigran že žnj let. Zdej pa raje prodam, če vem da špil ne bo videl mize. Pač narediš plac za kako drugo zadevo, ki ti bo mogoče bolj sedla oziroma jo bo hotela igrat tvoja žena :D

 

Če se boš odločil za menjavo, se lahko dobiva drug teden, jaz itak delam v Ljubljani in lahko izvedeva zamenjavo.

Povezava do prispevka

Jaz se moram še rešit tega problema :D Zaenkrat sem prodal samo tiste, ki sem jih preigral in so za enkratno uporabo ala Sherlock Holmes ter Robinson Crusoe in tiste, ki so mi bile res gnile ala Twilight Struggle in Fog of Love.

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...