Skoči na vsebino

P: Nvidia Geforce GTX 1070 G1


Lepi Šime

Priporočeni prispevki

fauzo reče pred 1 minuto:

To da je malenkost je jasno. 

 

Ampak kar sem sam sklepal je, da so Jokerjevci posvojili to besedo v smislu da dobijo SIT iz tega, če razumeš? Ne bi bilo prvič, da se tako naredi. 

 

cena sitnica nima drugače nobenega smisla

 

Nima ti smisla, ker ni slovenska beseda. Sem besedo poznal že dosti preden je obstajal Joker in Tolar. Oni so jo samo povzeli od Srbov ali Hrvatov. 

 

Jaz besede sploh ne poznam z Jokerja.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Ti si res totalen bedak. Beseda nima veze s SIT in to je to. Pizda... še, ko ti dokažemo, da trosiš bedarije, boš kar nadaljeval. Neverjetno, res :D

lej, vsi vemo kaj pomeni sitnica v balkanskih jezikih

 

gre za to, da so nekaj časa jokerjevci uporabljali besedno "skovanko" cena sitnica. Tu je šlo, po moji oceni za ta SIT. Razumeš? Če ne cena sitnica nima nobenega smisla. 

 

lahko da se motim. obenem pa me to, da se motim RES ne moti. :)

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 3 minutami:

lej, vsi vemo kaj pomeni sitnica v balkanskih jezikih

 

gre za to, da so nekaj časa jokerjevci uporabljali besedno "skovanko" cena sitnica. Tu je šlo, po moji oceni za ta SIT. Razumeš? Če ne cena sitnica nima nobenega smisla. 

 

lahko da se motim. obenem pa me to, da se motim RES ne moti. :)

na kratko: nimas pojma, ne seri... Zdej pa nehi smetit oglas.

Povezava do prispevka

kako nima nobenega smisla.. cena sitnica pac pomeni, da je nizka cena, drobiz (za to zadevo) ali kot da bi rekel za borih 120 eur

 

drugace to s sit je bla mogoce res fora v jokerju

in je bla dobra fora, ce mene vprasas :) sam zal se je ne da vec tako uporabljat in zato se pac motis, jebiga :))) 

 

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...