Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 9 urami:

 

a ni to dobr fičr, da maš lahko orodje skrito v okvirju namesto v torbicah (ali pa sploh nikjer, ker teža)? :blink:

 

Se strinjam, a vendar je izvedba na novem Endurace-u zelo boga, skoraj da na ravni gimmicka, če mene vprašaš. Poglej si, kako so to izvedli na novem modelu Grail-a. Tisto je dejansko proper izvedba in bi jo rade volje imel tudi na cestnem kolesu.

Povezava do prispevka

Jest pa nisem dosti razmisljal in izbral najslabsi dan, da koncno menjam zimske cevlje s poletnimi. Pa zacel nogavcke/rokavcke furat na kratek dres. Se dobro da sem neke intervale delal, da nisem zmrznil :D

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 14 urami:

 

Se strinjam, a vendar je izvedba na novem Endurace-u zelo boga, skoraj da na ravni gimmicka, če mene vprašaš. Poglej si, kako so to izvedli na novem modelu Grail-a. Tisto je dejansko proper izvedba in bi jo rade volje imel tudi na cestnem kolesu.

 

okej ja kul, lahko še kak slatkiš nabašeš notr pa nekaj več prostora zgleda da je za pumpe itd.. ampak na koncu je isti kurac, a ni? na enduracu imaš tam vse kar se tiče orodja in pipkaš le ko rabiš. v tem pogledu mislm, da pri uporabnosti ni neke hude razlike zaradi detajlov izvedbe.

Povezava do prispevka

Zaenkrat po dveh furah zelo impresioniran. Sem izkoristil tisti popust ko sem par mesecev nazaj prilepil link iz Bike24. Kolo prišlo v 2m x 1,5m škatli, vse sestavljeno samo belanco je blo treba namontirat.

Do sedaj sem upgrejdal: Roval Rapide cockpit 400x100mm, 10x34 ultegra kaseta (get out of jail card - med bolj težjimi 90kg :P) in pa TPU Ridenow zračnice 24g. Mogoče kasnej zamenjam še feltne za kej lažjega ker tele stock C38 so kar težke pa še hub sound je nikakav :).

Gledal sem tole: https://www.wheelsfar.com/

 

Prlimam kakšno sliko iz divjine.

 

Vidim da ste se par strani pogovarjal glede Drive obročev. Sodelavec jih ima (Drive 50D), lansko sezono naredil z njimi ~15k km brez problemov, sicer je lahke sorte ~70kg, so pa obroči nenormalno glasni :) 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...