Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Danes sem prejel robo iz Decathlona in na prvi pogled deluje kar solidno, glede na ceno. Nisem pa še imel možnosti preizkusiti na kolesu.

 

Racer 3 bibsi (70€) izgledajo ok šivani, brez štrlečih cvirnov. Na pogled hlače delujejo malo bolj cenene kot npr. Castelli Competizione ali Endurance, za ketere sem dal 70€ oz. 90€ (redna cena 100€ oz. 130€). Hlačnice so precej dolge, naramnice so široke in čvrste in delujejo kot da ostanejo na mestu. Podloga je tam, kjer mora biti (glede na to, da je nekdo pisal, da je na določenih hlačah podloga preveč naprej). Presenetljivo podloga ni nek Decathlonov ponaredek, ampak je znamke Elastic Interface. Sicer ni nikjer navedeno kater model, ampak po izgledu bi rekel, da gre za Endurance Anatomic Road podlogo in če to drži, mislim da bojo hlače odlične tudi za daljše ture, čeprav sem jih vzel bolj za krajše vožnje med tednom. Podloga deluje na otip bolj trda kot Castelli Competizione (KissAir) in Castelli Endurance3 (Progettox2 Air). Kroj hlač je malo večji kot Castelli. Pri slednjem mi sede velikost XL v njihovem comfort fitu, te so mi malo velike, tako da bom zamenjal za L. Ko se vreme malo popravi, sporočim še kako izpadejo na kolesu.

 

Naročil sem še spodnjo majico za 16€, ki je primerljiva ali rahlo boljša verzije spodnje majice iz Aliexpressa za 4€. Nič posebnega.

"Aero" rokavice za 25€, ki odlično sedejo na roko, brez motečih šivov (sploh šiv med palcem in kazalcem me sicer moti na rokavicah). Šivi sicer na zaključkih prstov malo štrlijo stran, tako da upam, da se ne začnejo prehitro razpadat.

Merino zimske nogavice za 15€. Velikost in izdelava ok. Mogoče probam v kratkem brez galoš, da vidim koliko dejansko izolirajo.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

 

Verjetno imajo še kje kšnga na zalogi al kaj? Te skrbi za garancije, rezervne dele?

Vse so zaprli dol in narocil ne posiljajo vec vn. Upam da bi kej placal recimo 100% are

 

pr nas je pa atm 20

zjutraj je malo frisno sam po 8 uri se ze da v spomladanskih cotah vn 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 7 urami:

Ma ubistvu nic, sam skoda ce bodo res propadli. Tudi to da rabim/zelim desno gonilko je bolj hec :)

 

Jebemti zimo, iz principa nocem spet ven povlec termo zadeve in furam 0.

Koncno prlezu na 600 VAM, zdaj sm spet padu na 440 vam

 

A gremo rajs ravninsko eno 😁

 

Naslesnji teden sm frej, treba nadoknadit ta dva tedna lenarjenja

Povezava do prispevka

Evo ker je dez sem se narocil na Escape collective (https://escapecollective.com/), da vidimo ce je podpora kaj vredna in kako je ziveti brez reklam.

 

DT Swiss ima nova oversized pesta 240 DEG, 90 PoE, 4 stopinje https://www.dtswiss.com/en/innovations/a-different-angle

Z njimi trenutno lahko opremis XMC 1501 Spline One in EXC 1501 Spline One.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
gorann reče pred 16 minutami:

Ce bos lahk pridi, jaz sem premisljeval da bi lahk 1x mesecno vse do oktobra recimo nadaljevali pol s skupnimi turcami

 

Tko da bi vsaj 6x imeli letos, pa bi vsak lahk prsu vsaj 1x

 

@bozicekmanti pa lahk z mtb prides, bomo se kaksno mtb nardil, nekj bi nas pa bilo

 

imam tudi cestaka, ampak me je sram sram kolesarit v družbi nivoja fonda preformance in powermetrov. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...