Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jest se se vedno prepricujem da je bila to smiselna investicija na MTB. Realno pa razen da sem 2 tedna drkal kako sem si uresnicil otrosko zeljo po karbonskih obrocih, ni blo waw efekta.
Se slabse, prvo furo sem jih napumpal isto kot prejsnje (nove so sirse) in je blo obupno, tisti Arrested development "I've made a huge mistake" moment  :D.
No potem sem izpihal, je res bolje, pa lepse se vrtijo. Ampak to sem cutil cele 2 furi potem se navadis in cao miki novitete.

Aja pa prva praska boli, potem ne vec...


Ampak tukaj smo zato da se podpiramo in ja, valjda nabavi lazje feltne, sploh za cesto :D

 

 

Fizik ima lepe cevlje https://www.fizik.com/rw_en/vento-proxy.html

vex3bpr1v9635_1_vento-proxy-fizik-1-pink

 

 

Ima kdo kak predlog dobre tanke majice z dolgimi rokavi, full-zip, nekaj kot Gore Spinshift L/S?

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

No lepo, ti kar limaj slike

 

Kolk te je prsu bajk, a to je ultegra di2 tanova

 

4682€ me je pršu pa okol 70€ poštnina. Belanca pa okol 580€.  Ja tanova ultegra di2 je.

 

Madona, spet drama :)... Pač kolo kot kolo, ni zdej da samo klance furam...

Povezava do prispevka
b4d reče pred 1 uro:

 

Ima kdo kak predlog dobre tanke majice z dolgimi rokavi, full-zip, nekaj kot Gore Spinshift L/S?

 

 

Js mam tole od Van Rysla, men je kul. Je kao poletna, UV zaščita za roke, ampak jaz je ne morem v res vročem nosit, mi vseen bol paše veter čez roke.

https://www.decathlon.si/p/331081-121886_terakota-kolesarska-majica-racer.html

Povezava do prispevka

Evo po tuhtanju a se gravel bajk al ne je padla odlocitev, da rajsi endurace in dva para obrocev.

 

Na Hunt so za specialko na stock Endurace sm pa dal Gravelking 35mm. Za poljski gravel vec kot dovolj. Mrbit pod konec leta nabavim se en par karbonskih obrocev ampak zaenkrat bo tole ql resitev.

 

 

IMG_1285.jpeg

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 2 urama:

@Gapi, mogoče veš,  kako napreduje kolesarska steza Bled - Bohinjska Bistrica?

 

Tehnično težji del ki bo od vasi Obrne pa do mosta čez Savo so sedaj spet začeli delat. Od mosta pa do Boh. Bistrice je pa že od lani fertik ampak uradno še ni odprta. Vse bi moralo biti končano letos zaradi sredstev EU.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 40 minutami:

Ayy goranne, a te spet denarnica žuli?

Ne, ni dnarja za feltne v letosnjem budgetu

 

Zamenjal bom edino zobnike spredaj, ce najdem kje 48/32 namesto sedanjih 50/34

 

Da si olajsam klance

 

Ena varianta je tud mozna, a ne bi zdaj o tem, morm premislit ce je prizadeto(99% da je😁)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...