Skoči na vsebino

Janezov dopust


Priporočeni prispevki

BuDi reče pred 7 urami:

Sedaj bodo okoli hodili vsi taki, ki bi morali biti doma:

Presenečenje v Portorožu, ko so zagledali znesek na računu, po novi izkušnji se nekaj časa ne bodo vrnili.
4229096.jpg

 

 

 

Portorož je bil vedno drag. Tako, da ne vem zakaj to začudenje. Sicer imaš na obali polno restavracij, ki so OK in za ljubljanske razmere poceni.

Povezava do prispevka

Problem ni to da Obala = drage smeti dokler slednje financirajo tujci ampak sedaj tile doli pricakujejo da jih bo domac gost reseval med tem ko so sami prej na slednje leta pljuvali in nudili podstandardno storitev za nad. ceno

in to brez da bi se vsaj malo prilagodili in spustili cene. Se hrncki so jih spustili, ampak slednje imajo vsaj nesmrdece morje dalje od Cirkvenice vsaj 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 21 minutami:

Problem ni to da Obala = drage smeti dokler slednje financirajo tujci ampak sedaj tile doli pricakujejo da jih bo domac gost reseval med tem ko so sami prej na slednje leta pljuvali in nudili podstandardno storitev za nad. ceno

in to brez da bi se vsaj malo prilagodili in spustili cene. Se hrncki so jih spustili, ampak slednje imajo vsaj nesmrdece morje dalje od Cirkvenice vsaj 

Hrvati niso spustili nobenih cen...edino kar so nrdili je, da jih (še) niso povišali za 40%, kot to nrdijo posebi za poletno sezono. So pa osnovne cene že več kot visoke za HR standard.

 

 

Povezava do prispevka
stena reče pred 8 minutami:

Hrvati niso spustili nobenih cen...edino kar so nrdili je, da jih (še) niso povišali za 40%, kot to nrdijo posebi za poletno sezono. So pa osnovne cene že več kot visoke za HR standard.

 

Pred desetletjem in vec so bili se kolikor toliko ugodni, sedaj pa kjerkoli sem bil (predvsem Pula in Zadar) pa so cene vec al manj kot nase -- odvisno je bolj od nivoja gostinskega lokala kot pa same lokacija. Cim nekdo govori o tem kako je na Hrvaskem hrana bolj ugodna kot v Sloveniji ves da mu je je tezko dat unih par evrov za gorivo do katere koli obale in raje dopustuje doma pri starsih, pa spotoma se prinese umazano perilo za oprat in poceni spezo iz avstrijskih nizkocenovnih trgovin.

Povezava do prispevka
stena reče pred 18 urami:

 

se popolnoma strinjam, da naj se naučijo. samo to fotkanje računov in zgražanje je totalno mimo. nekje na nivoju mamice opremljajo. v dobi interneta se folk še vedno pusti na polno nategnit, ker ne znajo malo raziskat in prebrat. in to ni, da se s tem rodiš, ampak čista lenoba. 

Folk je naceloma glup ko tocak.

Povezava do prispevka

sploh ni bistvo drago, ampak za fakin 20 evrov lignjev zelim slednje sveze in to na toplem krozniki ter po moznosti brez plastike, kot sem to nazadnje dobil servirano tam doli. 

tle v blizini imam proper sicilijansko restavracijo kjer malicam tud lastniki so od tam doli, rado placam ker so top in hrana sveza

http://www.zecca.eu/lo_scoglio/speisekarte

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 5 minutami:

sploh ni bistvo drago, ampak za fakin 20 evrov lignjev zelim slednje sveze in to na toplem krozniki ter po moznosti brez plastike, kot sem to nazadnje dobil servirano tam doli. 

tle v blizini imam proper sicilijansko restavracijo tud lastniki so od tam doli, rado placam ker so top

http://www.zecca.eu/lo_scoglio/speisekarte

 

Lansko leto sem bil v posočju in me je presenetil račun v Bovcu v eni restavraciji v centru. Cena kot da smo v CH. Pa ajde sladica je bla dobra, juha v kurcu, glavna jed pa OK. naj jim bo.

 

V Brestanici smo prespali, ker je mel sin tekmovanje iz plavanja, dobesedno v rupetini cena kot hotel v Bernu. LooooooL Faaking Brestanica pogled na elektrarno.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
stena reče pred 42 minutami:

Hrvati niso spustili nobenih cen...edino kar so nrdili je, da jih (še) niso povišali za 40%, kot to nrdijo posebi za poletno sezono. So pa osnovne cene že več kot visoke za HR standard.

 

 

jaz sem za moje dobil ponudbe za apartma obcutno ceneje kot lansko leto. Sodelavec 20% popust na rezervacijo v hotelu

brez bonov bi bili v Portorozu bosi in lacni letos

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 minuto:

 

Lansko leto sem bil v posočju in me je presenetil račun v Bovcu v eni restavraciji v centru. Cena kot da smo v CH.

V Brestanici smoprespali, ker je mel sin tekmovanje iz plavanja, dobesedno v rupetini cena kot hotel v Bernu. LooooooL

Tud moja izkusnja. Ko zacnes malo cene primerjat vidis da so cene v rupetini podobne Avstrijskim, turisticna ponuba pa neprimeljivo slabsa. Zato bom letos dopustoval v Kärnten

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 10 minutami:

 

V teh lokalih so v AT in ITA cene zelo konkurencne. 

V SLO in CRO prav kradejo.

Italjani imajo v restavracijah zelo konkurencne cene ne vem ali zaradi krize izped 10 leti ali pa ker ni vec toliko turistov.

 

Na hrvaskem pa celo v trgovinah ob obali so cene smešne, pri nas so vsaj nespremenjene (Obala, Posocje, Kranjska Gora ipd ) ne spreminjajo cen.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 4 minutami:

 

Lansko leto sem bil v posočju in me je presenetil račun v Bovcu v eni restavraciji v centru. Cena kot da smo v CH. Pa ajde sladica je bla dobra, juha v kurcu, glavna jed pa OK. naj jim bo.

 

 

me zanima v keri si bil, ker sem bil prejšnji vikend v 2 restavracijah v centru Bovca (Letni vrt in Sovdat)

v nobeni izmed njiju nimajo niti blizu CH cen

je pa Letni vrt res kr smeti

 

žal Hotel Alpine (Log pod Mangartom) še ni bil odprt 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 50 minutami:

 

me zanima v keri si bil, ker sem bil prejšnji vikend v 2 restavracijah v centru Bovca (Letni vrt in Sovdat)

v nobeni izmed njiju nimajo niti blizu CH cen

je pa Letni vrt res kr smeti

 

žal Hotel Alpine (Log pod Mangartom) še ni bil odprt 

 

V centru, ki ima tudi letni vrt, na drugi strani ceste je nek sadjar ali kruhopek.

Gostilna je od pamtiveka tam.

 

Bovec: 3x juha, 3x glavna (pizda ena od teh so ble čompe), 2x sladica, 1x kava, 2x pir, 1L vode, 1x CC zero

135 EUR. - se ne spomnim kolk napitnine sem dal, po mojem 15€ da pride do 150.

Me je prav presenetilo. Moram rec.

 

Bern: 3x predjed (zelo mala), 3x stejk s prilogo , 2x sladica, 1x kawa, 1x pir, 0.5L vina, 1L vode

150 chf (cca 135 eur) - dal sem 20 chf napitnine

V bernu je to restavracija z najlepsim razgledom v mestu.

 

@Berbasecks nisem napisal da so ble smeti. ampak bolj tako tako, razen sladice ki je bila res res ful ful dobra. neki njoki sladki al nekaj takega

 

Brestanica je pa bla šit in ne priporočam nobenmu tam prenocevat

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
stena reče pred 3 minutami:

cene malic vs. cene kosila v turističnem kraju

 

samo vidva retarda lahko primerjata jabolka in hruške.

blagor se ubogim v duhu...


Ne se hecat, v LJ ni uzitnega kosila po 8 evrov.

Ce je v Avstriji 10 je se vedno ful ugodno. 

 

Najbolj carsko je pa blo da sem v rupetini dobival za malco 6€ nadomestila in porabil 12-15. 

V CH dobim 20-25 za malico in porabim med 18-20€, kava je gratis. :) Ha ha ha.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...