Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ascender reče pred 15 minutami:

 

"better nuke it from orbit..the only way to be sure"

 

Danes tamale šetam tle po vas, čez pole, do šume in itak brez maske, ker ni folka, ni gužve. In vidim avto, takoj tamale postrojim v vrsto; komanda RAČKE! se lepo postrojijo in gledam ta avto kako še vedno nevarno po robu vozi, notri pa ena mama in folk, vsi maske gor. Me že mal stiska prpa fuck kvaj zej s to mamo in se gledava na daljavo iz oči v oči in ratuje skoz bolj napeto ... odvije bolj proti sredini par metrov pred nami, fju sem si oddahnil. Pomoje bi me kar zgazila, ker sem bil brez maske, če ne bi bil sam - skoraj prvi teroristični napad zaradi neuporabe mask, na vasi ob šumi. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Ascender reče pred 31 minutami:

Ja,en folk je ker nahypean. Bo treba pozorno opazovat "iskrice" v očeh,zaradi mask se težje prebere namera individue.

 

 

Mim mene sta mal prej tekla dva tekaca, brez maske, kar je okej, sam izbrala sta si optimalno pot 20cm mim mene, pa majkemi da nisem v lajfu nikogar slisu tok sopihat med tekom...

Povezava do prispevka

Se po nekaj časa oglašam od razglasitve epidemije

 

Sedaj se strinjamo da gledamo kot statistiko število bolnikov na intezivni negi

 

Trenutno jih je 60, kar ni tako veliko več kot 40 kot jih je ponavadi

 

Je pa pač veliko in naš sistem zdravstveni že prej šepal

 

 

Vglavnem vprašanje sedaj je kako zmanjšati število bolnikov na intenzivni negi

 

Na eni strani je dejstvo da zmanjšanje kontakta med ljudmi ki lahko prenašajo virus pomaga pri temu da jih manj zboleva. Polet pač yolo kontakt ker že tako manj bolnih. Sedaj pozimi pa treba pazit kontakt če že vsak 10i bolan

 

Na drugi strani je dejstvo da kakršnokoli omejevanje javnega življenja slabo vpliva na človeka. Že v prvem valu smo govorili kako ne moremo starih zapreti za 4i stene in čakati da umrejo. Pa sedaj že mladi več zbolevajo ker vse te omejitve slabo na njih vplivajo.

 

In to je ta dualnost ki jo rabimo rešiti da zmanjšamo število bolnikov na intenzivnem oddelku.

 

PS: plačali bote, brez skrbi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...