Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police

Boris

Priporočeni prispevki

Nisi razdelil tole v 2 naročila R2-D2 pa šleme, bi dobil 2 GWP-je?

Šele sedaj uvidel mojo napako pri teh VIP točkah, da jih ne smeš vnovčiti, ko podeljujejo dvojne VIP točke, sploh če jih imaš več.:mehkoblato:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 45 minutami:

ne nisem ker mi tist tatooin ni glih neki.

Tell me you are from switzerland and have a lot of swiss franks without telling me you are from switzerland and have a lot of swiss franks.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 50 minutami:

ne nisem ker mi tist tatooin ni glih neki. Sm pa kupu 50 kart za tombolo :D mogoce bo sreca 

kaj si pa zdr kal z tockami? 

Nima veze, zakaj bi jim šenkoval tudi če ga fukneš v omaro.

Ma sej je drrobiž samo vseeno. za 200 EUR dobiš 20 EUR VIP točk. Sem vnovčil 50 EUR starih VIP plačal 150 EUr in dobiš potem nove dvojne točke na plačilo 150 EUR, ne na 200 EUR ceno seta. To pomeni 15 EUR popusta namesto 20 EUR. Že tak nas lupijo in je ta VIP en velik pesek v oči, kot so že mnogi youtuberji povedal. Bolje počakat na kak naš skonto 10-20% pa kupit set kasneje...

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

tomy mam full prevec kock k niso na policah in mi je skoda kopicit robo ce mi ni ok dat vn. Mam dva kavca napolnjena z legicami ter v kleti ene 4 skatle. Zena pizdi vsakic k gre v klet da nej se resim tega. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

tomy mam full prevec kock k niso na policah in mi je skoda kopicit robo ce mi ni ok dat vn. Mam dva kavca napolnjena z legicami ter v kleti ene 4 skatle. Zena pizdi vsakic k gre v klet da nej se resim tega. 

Rešiš žene?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 25 minutami:

Kaksni slovenski strani? Mislis tipa mimovrste?

verjetno tocke vip tocke darila ob nakupu itd. Vecja izbira

Na brick.si vendarle. Na hitrico se mi zdijo cene enake in darila takisto. Kaj je torej razlika?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 urami:

Itak, to se nabere robe. Bi pa lahko dal kakšnemu otroku za darilo, bolje kot pa da korporaciji šenkaš neki, če ni treba.:happy: 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 12 minutami:

Na brick.si vendarle. Na hitrico se mi zdijo cene enake in darila takisto. Kaj je torej razlika?

verejtno ne sprasujes mene zakj ne narocam pri slovenskih straneh ali ?

Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 1 minuto:

Itak, to se nabere robe. Bi pa lahko dal kakšnemu otroku za darilo, bolje kot pa da korporaciji šenkaš neki, če ni treba.:happy: 

po eni strani se pizdite da kako je lego gnoj pa skalperji al karkoli so ze. Pol uleti tomy in rece zakaj nisi razdelil narocila da bi dobu dva. Ne pocnem tega ker se mi ne da pol poslusat ostalih k jokajo kako niso dobili daril :D 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 11 minutami:

Vse je isto, robo imajo večinoma vse na isti dan, mogoče izbira ni takšna, cene so pa večinoma iste in tudi GWP naj bi imeli isti. 

Prednost LEGO.com so samo te VIP točke, v tem primeru 1-4 maj za star Wars pomeni to 10%, kar tudi ni neki bog ve kaj. Ob ostalih dneh pa so VIP točke, ki jih dobiš ob vsakem nakupu vredne nekje 5% cene seta. Tako da sitnica, ni neke prednosti, če le ni dvojnih VIP točk da potegneš 10% in še z tem popustom ne prideš na ceno seta v USA, vse skupi en šit...

Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

po eni strani se pizdite da kako je lego gnoj pa skalperji al karkoli so ze. Pol uleti tomy in rece zakaj nisi razdelil narocila da bi dobu dva. Ne pocnem tega ker se mi ne da pol poslusat ostalih k jokajo kako niso dobili daril :D 

Teh GWP redko zmanjka. Tisti probe ni bil klasični GWP in scalperje ne mešat, ker ti debili dajo set v prodajo še preden so ga sploh dobili v roke in še sploh ni bil odposlan od Lega. 

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

https://brick.si/ trenutno sploh nima GWP ob nakupu Star Wars seta v vrednosti 85 EUR+, mogoče bo v ponedeljek ali ga pa niso dobili.

So včasih pač razlike, če hočeš imeti določen GWP, ki res redko ni navoljo pri našem prodajalcu. Drugače je pa bolje vzeti pri nas in podpirati našega trgovca. 

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...