Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 3 urami:

@K-man zdej nisem več ziher. :D Sem vesel, da mi ni treba sprejeti te odločitve. Moraš pa upoštevati, da United kot klub in kot ekipa trenutno praskata dno dna kar se tiče morale in uspehov, pa bo tipček očitno še vedno osvojil enako število kant kot visokoleteči noro in form Arsenal letos. Oz. če ti povem še bolj domače, odkar je v Unitedu ima več trofej kot Arteta. :ninja:

Ne štekam, je lig kap več kot Fa cup?

 

Povezava do prispevka

Ja pizda ETH ma 1 ligaški pokal Arteta ma 1 FA cup, kako ma pol ETH več? 

A je še kej osvojil? Razen, če je to da je bil poražen v finalu FA pokala lani like a trophy, pol pa ja :)

 

Ahhhh kako je lep svet po 5:0 trashingu Chelsea. Če pa še spursi padejo bo pa res lepo. 

Sam še vedno ma City vse v svojih rokah :wacko:

 

Povezava do prispevka

Mislim itak se hecam ker s tako igro ETH nima smisla, ampak vseeno ne štekam kje se ne razumeva. 

 

Odkar je ETH v Unitedu (kar tudi sovpada s tajmingom ko je Arsenal spet v takoimenovani vrhunski formi in je TOP ekipa) ima 1 pokal, Arteta pa nič, ker je FA cup iz leta 2020. Al boš za Arteto kar štel 6 let in 2 za ETHja :D 

 

Povezava do prispevka

Seveda da je. Arsenal je TOP ekipa v zelo dobri formi, brez trofej v ETH eri. :D  United pa še nikoli ni bil tok brez strukture in res v podnu (kar rečemo vsake 3 leta, pa najdejo potem novo dno) in ima tisti score "proti" Arteti. Samo to sem rekel v šali kot odgovor na tvoj post o tem da ima ETH pri meni ful kredita. :D Btw, mal kredita ima ravno zaradi Artete, ker mi je bil Arsenal v razmišljanju malce za zgled. Še sezono pred dobro formo so bili čist katastrofalni, pa so vseeno dali Arteti še eno šanso. 

 

Sicer pa počakajmo do konca sezone, liga itak še ni končana. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Včeraj je Odegard igral za čisto 10-ko. Takega igralca Arsenal še ni imel (pa štejem notri tudi Bergkampa, ki je itak bog). Neverjetno kako kontrolira sredino, šopa non-stop pressing, zraven obrača igralce - potem pa še njegova vizija in podajce - kompleten paket :wub:

Povezava do prispevka

Two Premier League players, both aged 19, arrested over alleged rape


One man was arrested on suspicion of aiding and abetting a rape, while a second man was arrested on Sunday on suspicion of rape, the police said.

 

https://news.sky.com/story/two-premier-league-players-both-aged-19-arrested-over-alleged-rape-13121988

 

Je bil spet kak igrač Uniteda zraven? 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

 

 

Zanimivo, sicer na prvo žogo ni nihče pomislil na njega ampak sem že bral dobre stvari o njemu pa verjamem, da se je Liverpool tega lotil analitično in vedo zakaj ga preferirajo pred Amorimom in De Zerbijem. 

 

Malo offtopic ampak Bayern pa izgleda po Ragnicka. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 urami:

Mislim itak se hecam ker s tako igro ETH nima smisla, ampak vseeno ne štekam kje se ne razumeva. 

 

Odkar je ETH v Unitedu (kar tudi sovpada s tajmingom ko je Arsenal spet v takoimenovani vrhunski formi in je TOP ekipa) ima 1 pokal, Arteta pa nič, ker je FA cup iz leta 2020. Al boš za Arteto kar štel 6 let in 2 za ETHja :D 

 

Dude, dobesedno Komunalni Ščit je osvojil Arsenal lani.

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

 

 

Zanimivo, sicer na prvo žogo ni nihče pomislil na njega ampak sem že bral dobre stvari o njemu pa verjamem, da se je Liverpool tega lotil analitično in vedo zakaj ga preferirajo pred Amorimom in De Zerbijem. 

 

Malo offtopic ampak Bayern pa izgleda po Ragnicka. 

Plešast, nizozemc in iz nizozemske lige... What could go wrong?

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Očitno ne bo konca kot si ga zasluži. Ne vem kdaj City igra zaostale tekme ampak tole bo spet odločeno že kakšen krog pred koncem. 

 

0/8 klubov v polfinalih evropskih tekmovanj, prvak se ve vsako leto v naprej, Serie A v prejšnjem desetletju bi bila ponosna. :whistle::P

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Očitno ne bo konca kot si ga zasluži. Ne vem kdaj City igra zaostale tekme ampak tole bo spet odločeno že kakšen krog pred koncem. 

 

0/8 klubov v polfinalih evropskih tekmovanj, prvak se ve vsako leto v naprej, Serie A v prejšnjem desetletju bi bila ponosna. :whistle::P

 

7659fe71-8331-46a3-89ed-30ecc1685df9.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...