Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Par mojih najbolj pričakovanih za leto 2024. Zaenkrat obetavno zgleda.

 

 

+ Povratki

3. Sezona Konosube

Chainsaw man film

3. sezona Slime

4. sezona Demon Slayerja

Part 2 druge sezone Mushoku Tensei

2. Sezona Arcane

 

Drugače pa letos sta Jujutsu Kaisen pa Frieren res poharala sceno. Top.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sploh ne govori. Edino kar je meni bilo še nekako smešno po ogledu Gintame je Sket Dance (pa tud VA od Gina je eden od MC), ki ima tudi 3 like, ki furajo odd jobs, samo da je na šoli :D sicer valda ni isto, mi je pa kul, da imajo v Gintami eno epizodo skupaj in tudi v Sket Dance, tako da če ne, gledaš zaradi tega :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Ojoj :D.

 

Meni so bili nekateri arci res top, dejansko boljši od vseh teh novodobnih "legendic", nekateri fillerji so bili res samo fillerji, nekateri pa odfuk :D.

 

Legendarna serija, ki ji v tem žanru ni niti približno ne seže nobeden do kolen.

 

Predvčerajšnim sem se lotil gledati tistega Saiki ne vem kaj in v glavnem boring jajca, ki smrdijo do neba.

Povezava do prispevka

pri meni sta pri Gintami samo prva dva dela problematična, ker sta bolj OVA kot pa dejansko tapravi epizodi

 

potem pa res vedno bolj pritiska na gas, ko pridš do delov, kjer so na bazenu z shogunom ali pa Armstrong Jet Cannon, si že padu not ali pa bolje da ne gledaš naprej

 

meni je poleg Jojota in HxH to all time fav

Povezava do prispevka

Cesar se jz veselim tole sezono:
Moonlit Fantasy s2

Solo Leveling

Mashle S2 (boljse ga posmeha na Harry Potter se nisem videl... Harry Potter x OPM)

Delicion in Dungeon (Angleski naslov je homage na DnD, dasiravno pomeni Dungeon Lunch)

Wrong way to use healing magic (Manga je ful huda, sicer isekai, ampak meni eden izmed najljubsih)

The Unwanted Undead Adventurer

Vilainess Level 99

7th Time Loop: The Villainess enjos a carefree life married to her nemesis

The strongest tank's Labyrinth Raids

Sengoku Youko

Urusei Yatsura (reboot) s2

 

In nadaljevanja iz prejsnje sezone:

The Apothecary Diaries

Shangri-La Frontier

Firefighter Daigo: Rescuer in Orange

 

Honorable mentions:

Chained Soldier

Bottom Tier Character Tomozaki s2

The Witch and the Beast (lahko da gre v zgornji blok, morm prvo probat ce je za kaj)

Ishura (isto kot prejsnji)

Metallic Rouge

Fluffy Paradise (sam zato k je brezvezno kjut)

Undead Unluck

 

 

tako da tole je ena boljsih sezon IMHO :D 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Weraziel reče Dne, 12. 1. 2024 at 17:38:

Jujutsu Kaisen season 2 pogledan, kaj da fak je bil tale tazadn del

Sej film "0" si pogledal pogledal pred tem, a ne? Ta zadnji del je bil tako imenovani cliffhanger. Saj vem, da si vedel in ja tudi mene ja razpizdil  :D

 

Tisti ki berete še mango, se to splača brati? Je kaj blizu na vidiku konec ali bo to just another neverending shonen story, ko je tako popularen?

 

Kaj takega, kjer tempo ne popušča je sedaj še na voljo? Po možnosti z zaključkom? :D

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 6 minutami:

Sej film "0" si pogledal pogledal pred tem, a ne? Ta zadnji del je bil tako imenovani cliffhanger. Saj vem, da si vedel in ja tudi mene ja razpizdil  :D

 

Tisti ki berete še mango, se to splača brati? Je kaj blizu na vidiku konec ali bo to just another neverending shonen story, ko je tako popularen?

 

Kaj takega, kjer tempo ne popušča je sedaj še na voljo? Po možnosti z zaključkom? :D

manga je vedno slabsa, gege se je navelical in bo zdaj na hitro zakljucil, ce se ne motim zdaj tece "final arc"

 

mega spoiler spodaj

Spoiler

v shibuya arcu ubije nobaro in potem noben character 400 poglavij ne omeni da je umrla prijateljica

 

Tijuana reče pred 15 urami:

Frieren pa ne popušča. Res top anime.

 

Solo Leveling obeta.

frieren je res mega, sem bil hyped ko sem prebral opis zdaj pa vsako epizodo bolj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...