Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Steam dreck me spet razvaja s premium izkusnjo

 

Pozenem igrico, ki sem jo ze igral (olliolli world) in je deck verified, ampak se pri zagonu obesi - ostane na "running install script"

 

Probam igrico uninstallat, da bi jo ponovno nalozil, ful dolgo pise uninstall, potem pa vrze error, da ne nore uninstallat.

 

Zelim izklopit drecka, se obesi na "shutting down". 

 

Par drugih igric (kupljenih na steamu, razlicni verified statusi) ne dela na razlicne nacine, ena vrze nazaj na steam os, druga se zazene, ampak ostane crn ekran, vecina igric pa dela normalno kot prej. Sem probal tudi malo popucat in mi vsaj 50% igric, ki sem jih zelil uninstallat, ne gre dejansko uninstallat. Wery nice.

 

Pri zadnjem updejtu je pravtako med restartom zatrokiral, zato sem ga moral force restartat. Bom poglejal, ce se da kako na novo nalozit update (update checker pravi da sem up to date), samo vsaj za ollija fix to ni razlog, ker ze pred tem ni delal.

 

Zdaj malo vec igram na drecku in mi je drugac top naprava, samo softversko pa je se vedno true master race experience.

 

Konjzole4ever

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Kaj pa, če bi ti naredil system restore na drekcu, ker si res že ogromno šaril z in na njem in verjetno marsikaj potweekal, kar ne bi bilo treba 

 

To je moja GOTO scena, ko preveč razvaljivam in hakovam na neki napravi, lepo resetiram na factory settinge in začnem znova :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 minutami:

Kaj pa, če bi ti naredil system restore na drekcu, ker si res že ogromno šaril z in na njem in verjetno marsikaj potweekal, kar ne bi bilo treba 

 

To je moja GOTO scena, ko preveč razvaljivam in hakovam na neki napravi, lepo resetiram na factory settinge in začnem znova :D 

 

Mislim dodal sem nekaj ne-steam appov v library, pa nalozil par emulatorjev (slednjih nisem diral ze vsaj leto dni), hackovanje je mogoce strong word.

 

Ful nocem system reseta, ki ne vem kaj vse bom pol izgubil/moral na novo nastavit. :/

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 minutami:

Ampak a pol update kaj povozi, ali zakaj bi igračka OlliOlli nekoč delala in danes ne več? 

 

Mislim, zakaj bi izklop naprave nekoc delal, zdaj pa ne vec?

 

Just pc doing pc things :D

 

Sem uspel uninstallat v desktop modu, bom videl ce bo reinstall pomagal.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jaz sem nabavil tega, takrat za 25€: https://amzn.to/4alMNcF

 

Do zdaj sem enkrat priklopil na tv in je delalo, topajto

 

Also:

Slinch reče Dne, 31. 3. 2024 at 20:36:

Sem uspel uninstallat v desktop modu, bom videl ce bo reinstall pomagal.

 

Po novem installu je igrica normalno delala. Še vedno pa mi ne zažene te igrice: https://store.steampowered.com/app/1568400/Sheepy_A_Short_Adventure/

A bi gdo bil tako dober in probal, če dela? Je zastonjska, tako da je strošek samo čas in bandwidth. :D 

Povezava do prispevka

Tenks!

 

Drugač sem tudi sam probal compatibility, ampak sem dal tistega, ki mi ga je default izbralo (proton8-27) in ni delalo, pa sem pač pustil stat. Na experimental mi pa odpre.

 

A je drugač kak point teh različnih protonov? Ki zdaj jih imam že cel kup, a je smiselno nižje cifre pobrisat, al je od appa do appa odvisno, kter bo prijel?

 

Zakaj ne more ta stuff kar delat ffs no :/

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...