Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 19 minutami:

@bigboss82: kaj spet mene nekaj mešaš tu zraven? Kaj imam jaz z mojimi pluski in minuski, razen tega da sem pač spisal to in ono in je bil tak odziv? ;) Pa tako naprej … 
Se pa strinjam, da je dokaj bedno, ko nekdo napiše: "okej, uredu, ne bom več komentiral, ne bom več sodeloval …" To je pač "jokica" varianta, vsaj zame (Xecutlor, nikakor ne vzemi osebno) in nek dokaj brezvezen način, da se opravičuješ nekomu, za kar se sploh ni potrebno opravičevati in podzavestno iščeš neko podporo ostalih uporabnikov (v smislu, da dobiš potrditve a'la: "oh, ne.. ostani vendar z nami, kaj si vendar tak …").
Pač, si ali pa nisi tukaj. Simple.

 

dobro zdaj si spil pir ne bom debatiral s tabo, ker ni fer

tebe sem omenil, ker vem, da ne bos zameril, pac moral sem enega bliznjega, da ne bo mislil, da ga kuracam, ki ze tako je sel na ful suffer face.. pizda se jves zakaj jooj s5 me neki trollas jebote =))))

sej je ql pac.. bo zrastel tudi on en dan.. ne ga prevec dissat, samo ker ima rad svojo punco in jo omenja al neki.. en dan bo ze zastekal kako se zajebavat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tri dodatne strani odkar se je pojavilo preprosto vprasanje - zakaj se brisejo posti

 

Najboljsi priblizek odgovoru je to, kar je nek random model dejal na Discordu, pa se vedno se ne ve, kdo pije in kdo placa, ker se je lazje valat od smeha doma po stolu, because hUhU, lEj kOk sO tRiGgErAnI uPoRaBnIkI zArAd mEnE in se prepucavat levo in desno

 

Gonite se v tri picke materine s takim odnosom in moderiranjem. Ko 10 letni froci ste, ki so jim ble dodeljene OP pravice na random Minecraft serverju. Zjasnu se pa ocitno se vedno ne bo nihce. Vsa cast, res

 

Also, js bi tut mel znacko. Nimam nekega tehtnega razloga, tu pa tam bi sam zbrisal kak post za foro, derailal debato in se delal mangupa, ko me kdo pocuka za rokav in vprasa sta ima

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Nekdo od šerifov pač mora biti vsake toliko "obravnavan". To se kar navadi, @DaMachk. Saj nekaj v vezi tega smo se tudi že pogovarjali. 

 

ob branju tega posta mi je hrbtenjačo dobesedno potegnilo skup od cringa

 

par fotrov, ki jim forumski etiquette ni niti najmanj jasen, se znaša nad folkom, ki že leta prispeva content :rofl:

Povezava do prispevka

- dobim obvestilo, da me nekdo omenja in na dnu ekrana in desno zgoraj v opravilni vrstici. Ko kliknem spodaj in me poslje na post, kjer sem omenjen, se zgornjodesno obvestilo ne osvezi, ampak ostane vidno, da me nekdo omenja.

 

- ce zelim it v temo, kjer sem sodeloval in ni nic novega napisanega od zadnjega branja, kam kliknem, da me privede na zadnji post? To je blo mozno na starem forumu, ce pomnim.

Povezava do prispevka

also, dajte bit uporabni pa zrihtat, da quotanje ne embeda slik/videjev

 

kire teme znajo bit kar nadležne, ko je ista zadeva objavljena 500 krat v citatih

 

fina bi bla tut opcija deletanja svojih postov recimo kakšno minuto po objavi, ali dokler je post zadnji v temi

Povezava do prispevka
FettOlaf reče pred 1 uro:

- dobim obvestilo, da me nekdo omenja in na dnu ekrana in desno zgoraj v opravilni vrstici. Ko kliknem spodaj in me poslje na post, kjer sem omenjen, se zgornjodesno obvestilo ne osvezi, ampak ostane vidno, da me nekdo omenja.

O tem sem razmišljal tudi jaz, da bi blo dobro porihtat. Kliknem na eno obvestilo, drugega pa tudi ne pobriše in še vedno zgoraj kaže kot, da me je nekdo omenjal ipd. pa nisem pogledal.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 1 uro:

Tri dodatne strani odkar se je pojavilo preprosto vprasanje - zakaj se brisejo posti

 

Najboljsi priblizek odgovoru je to, kar je nek random model dejal na Discordu, pa se vedno se ne ve, kdo pije in kdo placa, ker se je lazje valat od smeha doma po stolu, because hUhU, lEj kOk sO tRiGgErAnI uPoRaBnIkI zArAd mEnE in se prepucavat levo in desno

 

Gonite se v tri picke materine s takim odnosom in moderiranjem. Ko 10 letni froci ste, ki so jim ble dodeljene OP pravice na random Minecraft serverju. Zjasnu se pa ocitno se vedno ne bo nihce. Vsa cast, res

 

Also, js bi tut mel znacko. Nimam nekega tehtnega razloga, tu pa tam bi sam zbrisal kak post za foro, derailal debato in se delal mangupa, ko me kdo pocuka za rokav in vprasa sta ima

 

Se pravi.

Enostavno je sestevat 1+1 in 2+2 skupaj, ko se gre vzigat za prazen nic in iskat gresnega kozla ter kazat s prsti,

tezko pa je sestet 1+1 skupaj, ko se vam odprto namigne da se neprimerna vsebina, zaljenje in prepucavanje ter offtopic pac brisejo?

 

Marsikomu se izda opozorilo, na katerem jasno pise cemu in zakaj pike, ponavadi je razlog "zaljenje" ali pa "neprimerno obnasanje, taksno naj ostane v Gostilni ali greznici"

A to je pretesko za razumet?

 

In ker se mi ne da vec prepucavat. En dan ste imeli dovolj.

Samo da le date mir in se nehate dret kot otroci ki so vam spizdili liziko, ki vam je ze prej itak padla na tla dvakrat in je niti niste vec lizali:

Do sedaj sem zbrisal 2 posta: eden ekvivalent "hnng" in drugi "pobrij se" komentarja v en post ena guza. Noben izmed teh postov ni imel nove slikice, v skladu s samim naslovom topica,

Skril sem jih nekaj vec. Vecinoma v TEJ temi z podobno vsebino: "dab ti se saab pokvaru" in "totalno retardirana izjava gorangutana lol" ter preostalo dissanje drug drugega.

In pa Mephistotu sem dal 1 opozorilno tocko za kar, cetudi je bil neresen troll post, je se vedno delovalo ne samo nesramno in zaljivo vse do osebnega nivoja, je bilo totalno izven konteksta in ni niti malo imelo zveze s temo.
Pazi to. Z eno tocko ne dobi nic. In le-ta mu potece 30.6. se pravi, preden bo ubozec sploh lahko vnovcil vbogajme vavcer za turizem.

 

Moderatorskih dejanj drugih ljudi, pa ne mislim in ne rabim zagovarjat jaz.

 

Se pa vidi, da so leta in leta plavanja v greznicah, gnojih in pljuvanja v gostilnah izjalovile in deformirale predstavo kaj sploh naj bi bila debata. Kar je in se vedno drugod predstavlja kulturirano argumentirano predstavljanje dejstev, predstavljanje lastnega vidika ter zacinjanje le-teh z osebnimi izkusnjami, je sedaj za vas enako kot zmerjanje drug drugega, izklicevanja o spolnih aktih z druzinskimi clani/domacimi zivalmi ter prcanje.

 

in potem se se vzigate ter me ozmerjate s tem da egotripam z novopridobljenimi mocmi, zato ker na obvious troll bait vprasanje izven foruma odgovorim obviously trollishly, nakar se gre zadevo prinest na forum. :D

Lepo vas je zanetil, nimas kaj :D 

 

Jamrate glede tega kako je bil prejsnji forum manj moderiran in manj strikten glede spama in sranja. ja. Je bil pa tudi zaprt za registracije. Ideja je, da bi pa mogoce le znova zaceli, dati priloznost da se se kdo drug razen "smetane" zbrane tu udejstvuje na tem magicnem kraju, izpove se kaksno njihovo izkusnjo, pobara za pomoc in ali se enostavno prikljuci debati. Samo, kot vprezen konji vidite samo naravnost in predse.

 

TL;DR: brisejo se, brisali so se in brisali se bojo posti ki ne ustrezajo pogojem, ki ste jih sprejeli ob registraciji

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 5 minutami:

in potem se se vzigate ter me ozmerjate s tem da egotripam z novopridobljenimi mocmi, zato ker na obvious troll bait vprasanje izven foruma odgovorim obviously trollishly

Kakšno obvious troll bait vprašanje?

 

Evo, copy/paste tega, kar sem vprašal:

 

ČENIR: "DaMachk zakaj tok postov skriješ/zbrišeš na forumu? saj veš, da je v 90 % najbolj pustit vse na miru, da se debate same od sebe razrešijo, ne pa neki zbrisat vsem povprek"

 

Kaj je tukaj obvious troll bait? Kr neke blodnje lol

 

Tvoj odgovor:

 

DAMACHK:

"raja se prosto pase kjer ji pustis da se prosto pase.

ce se ve da se jih gleda, se bojo vsej mal pazl"

 

Pač ne rabimo se pogovarjat o tem, sam ne si zmišljevat, da sem vprašal z nekim troll bait tonom

Povezava do prispevka

Komot, kompleten log mojih sporočil o tej tematiki in v zvezi s tabo.

 

Kaj točno je kle troll bait še zmer ne vem, tako da zdaj lahko razjasniš, ko sem cel svoj log napisal.

 

Navedek

 

@DaMachk zakaj tok postov skriješ/zbrišeš na forumu? saj veš, da je v 90 % najbolj pustit vse na miru, da se debate same od sebe razrešijo, ne pa neki zbrisat vsem povprek
kaj te briga, če se pogovarjajo o pluskih in minusih srsly
:smile:

 

sam preko šerifovskega računa neki gledal forum
pa tako ful postov "hidden by damackh"
sploh te meta debate o forumu

 

model, nisi KGB, da se bo folk pazil zarad tebe
samo na živce jim gre realno
halo brisal si ene čisto hecne poste in taunte in dopisal "nima veze s temo"
a res misliš, da se bo folk pazil zarad tega al da jim bo šlo na kurac?
imo tadrugo :smile:

 

 

Povezava do prispevka

Dej ne se neki izgovarjat 

 

Dobesedno nikjer v postu ni tako 1 % troll baita, pač moraš bit ekstra mutav, da iz tega ven dobiš idejo, da te baitam in trollam:

Navedek

@DaMachk zakaj tok postov skriješ/zbrišeš na forumu? saj veš, da je v 90 % najbolj pustit vse na miru, da se debate same od sebe razrešijo, ne pa neki zbrisat vsem povprek

 

Povezava do prispevka

Smrk in VG sta nazaj? - to je zgolj komentar, d ne bo kdo tega vidu kot tezavo ;)

 

 

Tut mal tezko je berljiv tist pop-up na dnu ekrana

In! fajn bi blo loct al je na dnu ekrana obvestilo o novem postu, al da te je kdo komentiru. Sej vem da pise, sam bi blo fajn d ni treba eksplicitno brat, d ti je ze po barvi jasno, npr.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 5 minutami:

Dej ne se neki izgovarjat 

 

Dobesedno nikjer v postu ni tako 1 % troll baita, pač moraš bit ekstra mutav, da iz tega ven dobiš idejo, da te baitam in trollam:

 

Pravis da imas dostop do mod accja, s tem tud do kuhne.

Pol ves zakaj se stvari brisejo... Kako lahko kakrol drugega pricakujem kot da je troll/bait vprasanje? :D

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 23 minutami:

Vidim, da bo ta forum, ko folk naškloca 200 postov, res zaživel.

 

Čak mal. Provociraš, dobiš po prstih, odpreš užaljeno temo, je prestavljena na gnoj kamor spada in zdej še kar neki mijavkaš?

 

Kva je s to novo verzijo foruma, da iz folka vleče res najbolj butthurt možne odzive?

 

Povezava do prispevka
Smrk reče Pravkar:

 

Čak mal. Provociraš, dobiš po prstih, odpreš užaljeno temo, je prestavljena na gnoj kamor spada in zdej še kar neki mijavkaš?

 

Kva je s to novo verzijo foruma, da iz folka vleče res najbolj butthurt možne odzive?

 

Kot da je to kej novga?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...