Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 3 minutami:

Roze . Ga upirabljam ze ves cas, sploh nism vedu da je kao p2w. Pac temen je, ko neki catwoman 

Skin ki bi ga banal :D 

 

ne sej ne fouš sem bi ga jest tud mel.

 

Čudn da je Stitch za plačat? Do sedaj sem 1x battl pas kupu pol pa ostale sem šparal une cod pointe in sem 3 do sedaj s teh pik mel... Pa vsi skini ki so bli v batl pasu "zastonj"

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 49 minutami:

Pa sej kak vojaski skin je isto dobr, pac ne met raznih trenerkarjev v svetlo zelenem al pa rdecem k to vids na 1km 😄

 

Za stitcha se nevem, to sezono gre battlespass res pocasi lvl gor. Premalo igram

Zaenkrat kr Ghosta (Ripperja) uporabljam. 

Je nekak kr najbolj temen.

 

Je pa tale jebem SBMM res v kurcu... KD mam nekje 0,9 in on me fukne v lobi z top 1% igralci :D Prou GET REKT ane... Mogoče 2 kila skp spravm pol sm pa fertik. Vsi kd tam +2 a jest smrdim z 0,9 :D

 

Pol pa igram z kolegom k ni zalaufu igre že 100 let... In greva igrat. Carriam celo igro 10+ killov, na konc sva bla 3tja (u duosih) ker sva mal smole mela se je krog mal "narobe ubrnu" pa je blo treba čez polje it :)

 

Pogledam pol sva pa v bronzu igrala... 

 

Kle se da preveriti

https://sbmmwarzone.com/

 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Men je to tok vseen kak so naskillani igralci, ce igramo s crossplay off, je milina in komot zmagam kako. S crossplay on, je pa en kp dvomljivih killcamov

Na PCju se ne da izlopit za warzone... Ne gre naprej.

 

Sovir reče pred 1 minuto:

pa marsikaj je po mojem odvisno tudi od serverjev (govorim za običn multiplayer mode); včasih naredim 5 korakov in od nekod prileti metek v glavo

 

včasih me pa 5 minut streljajo in preživim oz. jih ubijem preden me položijo

Ej multi je pa tok škatljiv da je joj :D sam mi je vseen boljši kokr blackops (čeprav se mi zdi da so ga mal popravl).

 

Sem pa enkrat v multiju mel 40+ killov pa deathov 5, drugič pa za burek nism mel.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 15 urami:

Pa sej kak vojaski skin je isto dobr, pac ne met raznih trenerkarjev v svetlo zelenem al pa rdecem k to vids na 1km 😄

 

Za stitcha se nevem, to sezono gre battlespass res pocasi lvl gor. Premalo igram

Pravi tip, ki je uporabljal nigra v zivo rumeni trenirki.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...