Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

men je čist prav, k mi grejo na kurac papki k bunnyhoppajo pa slajdajo (sej jez tut)

jz bi vn ruknu še prone, po možnosti tut crouch:ninja:

 

na splošn mi je kul ta mal bol počasn, "taktičn" tempo, kratek TTK, pazit morš kdaj reloadaš, kdaj upališ killstreak, dead silence, na splošn morš bit ful bolj pozorn, kaj se okol tebe dogaja

sem pa tut na začetku rageal kok so slabe mape, kako run n gun ne pali več,  spammal #notmycod itd

jebi ga ne more bit vsak let isti špil, čist paše mal spremembe

 

osnova špila mi je kul, gunplay fun, movement ok, sam vse okol tega je pa krep (bugi, sbmm, prsiljen sm igrat s konzole papki z autoaimom ..)

Povezava do prispevka

meni so on average kr hude mape tokrat

hydro mi je tolk fun s tistimi podvodnimi potmi

taraq je lahko beden ce naletis na cel lobby timmyev ki sedijo v stavbah s snajpami sam drugac je neat

border crossing je shit dokler ne eksplodirajo vsi avti pol je pa samo weak

hotel je nice

farm je top

itd

 

verjetno je velik del tega da so mape prebavljive faking DRILL CHARGE

neverjetno kolk je satisfying :D

Povezava do prispevka

@stom1c sej prou ti se kr igraj v svojem peskovniku s svojimi autoaim buddyji in se mažite po faci z drekom kolk se hočte, sam ne mi hodit na teren nas tru igralcev, a prou?

 

ffs zakvaj sm prsilen igrat s konzolaši

upam tut, da v peklu obstaja prou posebn kotiček za folk k na PCju igra fpsje na kontroler, če bi blo kej pravice na svetu, bi bli vsi benani, tko jim gre pa activision še na roko

gamad jedna, žila na čelu mi popne, k vidim uno ikonco

 

pls ne me resno jemat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...