Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

če ma še kdo kot jaz predpotopen PC pa nvidia kartico, nej proba v Winsih vklopit Hardware Accelerated GPU Scheduling pa dodat MW2 pod High Performance

jaz sm pridobil tm ene 10-15 fpsjev, zdej lahko končn snajpam (prej mi je ob scopanju iz 55 FPS padl na 30), zdej pa iz 70 pade na cirka samo 50 :D

mi še sicer špil zmeri občasno neki cuka

sicer je pomagal ko sm RendererWorkerCount nastavil iz 2 na 4 (od fizičnih 4), sam pol se mi špil sesuje vsako drugo igro ..

 

pa še en splošen guide za grafične nastavitve

https://www.neoseeker.com/call-of-duty-modern-warfare-ii-2022/Graphics_Settings_1#Quality_Presets

 

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 1 uro:

ko sem v lobbyu je MnK ikonica na profilu pa pise kontroler 

 

what a yoke

Men tudi čeprav sem samo 1 igro za foro odigral na kontroler. Potem sem si rekel da ne potrebujem aim bota in sou nazaj na miško. Ni ravn nek satisfying feeling da stisnem l2 in mi nameri direkt na glavo nekomu

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Mene je minil karkoli odklepat te camote, ker moras kar neke znj gune zlvlat, da mas sploh moznost odklent ta camo.

 

Spilam Lockwooda, shotgun pa zdej se mal igram s tistim taprvim "kalasnikom". Kr kul, ce se ti userje dobr poaimat in ga spicis v parih susih.

Prvi je dobr... Pol pa nasledn je pa že kr mal pofl... Na bliz če ti rata poštartat je ok... 

 

SBMM je pa ful v pizdi... V eni rundi jih sjebem kot da so boti.. A v drugi igri ne morem narest nč... 

 

Prou noro...

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 3 urami:

Mene je minil karkoli odklepat te camote, ker moras kar neke znj gune zlvlat, da mas sploh moznost odklent ta camo.

 

Spilam Lockwooda, shotgun pa zdej se mal igram s tistim taprvim "kalasnikom". Kr kul, ce se ti userje dobr poaimat in ga spicis v parih susih.

mastery camoti so samo per gun, za ostale se mi jebe

edino wack je da majo mounted kille skos

itak furam solid red alpa gold :D

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 3 urami:

Prvi je dobr... Pol pa nasledn je pa že kr mal pofl... Na bliz če ti rata poštartat je ok... 

 

SBMM je pa ful v pizdi... V eni rundi jih sjebem kot da so boti.. A v drugi igri ne morem narest nč... 

 

Prou noro...

To je pac cod. Igra ima snowball effect tko da če je nekdo res dosti boljsi bo pobral killstreake in pobil cel server. Škoda da ni vsaj 1 game mode brez kill streakov. Mislim da bi bilo manj kampiranja 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...