Skoči na vsebino

[multi] The Ascent


Priporočeni prispevki

Mene zanima, kako to da noben ni opazil, da je igra negirabilna na Xbox Series Joypadu. Obračanje, ko strelaš je preveč sensitivitya. Ne moreš nič zadet z orožjem. V menijih igre ni nič, da bi se zmanjšal Joypad sensitivity. Igra se dobro igra z kombinacijo keyb+maus na PC. Bojim se za konzole, da je zanič. Rad bi kupil za PS5, sam me skrbi da avtorji in gejmerji ne porajtajo, da je sensitivity way preveč za obračanje. Če bo PS5 ver. podpirala keyb+m, jo takoj kupim ozr. da se bo normalno vrtel mozicelj in ne da v trenutku naredi 180 stopinski obrat, ko se samo dotakneš leve ali desne gobe.

 

Prav fascinantno, da noben ne porajta, da je z špilom nekaj hudo narobe. Mlenkost pač, ki uniči izkušnjo.

Povezava do prispevka

Tale kratek video pokaže na pc ver. težavo pri igranju s kontrolerjem in razliko z keyb+m.Točn to se je men z xbox series kontrolerjem zgodil. Sedaj preigravam na pc z keyb+m. Upam, da na konzolah ni takga sensitivitya, da se da kot z keyb+m ciljat. Sry ker sem mal paranoičen, sam rad bi se prepričal pred nakupom za ps5 ver.

 

uredilo bitje Cardinal
Povezava do prispevka

Pogruntu sistem merjenja z joypadom. Desno gobo potisneš v smer in konstantno držiš potisnjeno , minimalno premikaš okrog in aimaš bp. Celo opisano v konfigu opisano z besedo pull right pad. :D Vseeno jo preigravam z keyb+m. Bom počakal na review in dal par eur več, če bo ps5 ver. podpirala keyb+m, kot Fortnite, CoD:Warfare :)

uredilo bitje Cardinal
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...