Skoči na vsebino

Hogwarts Legacy


Priporočeni prispevki

Ma meni ne zgleda čiste smeti (ajd, sem kr Lončarič fan), nima mi pa nekega wow faktorja

 

Skratka, počakat da pride vn, pogledat review-e/mn3njalnik, pol pa se odločit

 

Najverjetneje nabavim ko bo mefisto cena, itak ne bo cajta za takoj preigrat 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

:D pa dobr, sej se hecam, ampak rekel si uff nisem edini

 

Meni sploh ne izgleda kot nekaj kar bi blo fun igrat, mi je pa grafično dost kul (samo itak so moji standardi dost nizki)

 

Aja to :) No, ti si mel milejšo izjavo. Jaz sem dejansko pričakoval precej več. Potem pa gledam nekaj kar mi sploh ni zanimivo (hodiš k pouku...) in ko je prišlo do prikaza bojevanja pa sem samo lolnil. Igra mi izgleda kot joke.

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 3 minutami:

Ma meni ne zgleda čiste smeti (ajd, sem kr Lončarič fan), nima mi pa nekega wow faktorja

 

Skratka, počakat da pride vn, pogledat review-e/mn3njalnik, pol pa se odločit

 

Najverjetneje nabavim ko bo mefisto cena, itak ne bo cajta za takoj preigrat 

Pomoje bo to eden od onih špilov, k bo na mn3njalniku najprej spregledan ali ignoriran, razen če bodo res padale ocene kao best game since Deus Ex :D

 

to bo pol nekdo preigral na PCju piratsko verzijo pa reku: eh, lah bi blo bolš

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Galko reče Dne, 30. 3. 2022 at 13:35:

Pri prebirajnu novičk o tej igrici sem se naučil nov izraz - "TERF" :D 

 

 

Ena najvidnejših TERF-ic je JK Rowling. Evo, zdaj veste :D 

 

btw, igrico Hogwarts Legacy je prepovedano omenjati na Reseteri, omemba ali Boh ne daj odpiranje topicov se rezultira v banu.

 

btw 2, igrica izgleda smeti

https://radiostudent.si/politika/off-komentar/izkušnje-xx-kromosomov

 

Navedek

TERF-ovke si torej prizadevajo za ukinitev družbenega spola in potrditev preddružbenih razlik med biološkima spoloma. Od tod tudi izvira njihovo nesprejemanje trans oseb: na primer moški, ki se oblači in obnaša, kot družba pričakuje od žensk, pač ni ženska, ker mu manko vagine onemogoči bistveno žensko izkušnjo zatiranja. Če si je z operacijo priskrbel tudi to, pač še zmeraj nima ustreznih kromosomov.

Navedek

Ponazoritev takšnega gledanja predstavlja nedavna objava komentarja na Facebook omrežju članice študentskega društva Iskra - mimogrede dodajmo, da se ima društvo za progresivno in marksistično. Citiramo prevedeno iz angleščine:

“Sori, ampak ves trans hajp je en velik liberalni bullshit. V svojem bistvu je popolnoma antifeminističen, ker promovira ideje, da te to, da počneš ali ti je všeč nekaj, kar je povezano z enim ali drugim spolom, že naredi za ta spol - kar je, mimogrede, nekaj, proti čemur so se in se še danes feministke borijo. Tudi, verjeti v to, da se ‘počutiš’ kot nek spol, je samo neumno in popolnoma proti principom materializma (in torej nemarksistično).”

 

Povezava do prispevka

Nimam izdelane pozicije glede tega, ker je res brez zveze, da bolj ne bi moglo bit. Feministk_ka je pa zarad mene lahko vsak, naj bo moški, ženska, moški, ki si je odrezal penis, ženska ki si je pritrdila penis in vse ostale kombinacije, ki obstajajo.

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...