Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Sej zadnjih par sezon pingotov je bolj meh, sam ja, vseeno sm lahko samo happy da sem gledal oz. gledam enega najboljših v svojem primu, ki traja že celo njegovo kariero. 3 naslovi, Geno machino, Tanger, Flower, fak keri spomini. Sodelavcem sem požrl vse živce, k sem prihajal totalno sfukan in tečen na šiht, ker sem ponoči gledal playoff hockey. Zdaj si to ne predstavljam več, takrat mi je bilo pa normalno vstati sredi noči, skuhati čaj in lepo pred comp gledat gadne streame. 10/10 would do it again. 

 

Sid pa ja, kaj sploh rečt. Začel noro, pol so se pa začele poškodbe in ogromno ljudi ga je že primerjalo z Lindrosom in Kariyo (nor potencial, next big thing, sam zjebale ga poškodbe). Ni bilo ne. Mali je šel po nasvet do mojstra Bradyja, ta mu je očitno dal magične avokade, ki so mu rešile kariero. Ostalo je pa itak zgodovina. Sej vsa čast McDavidom in Mackinnonom, nora brzina, nor puck handling, highlight goli levo desno. Samo zame pač ni lepšega, kot pa Sid v kotu, obrnjen proti bandi, prileti bek, da bi ga nabil, se samo odbije od močne guze, Sid zadrsa malo proti golu in na bekend vrže podajo čez celo tretjino beku, ki je ravno prišprintal iz menjave čez pol igrišča. To so stvari, ki jih lahko in jih počne samo on. Takega občutka za igro, jaz še nisem in pomoje tudi nikoli več ne bom videl. Vem da živimo v dobi, ko bi slovenski navdušenec nad hokejem moral orgazmirati nad Kopijem (kar tudi kar redno počnem), samo Sid je pa zame totalno drug svet. Verjetno nekaj pripomore to, da že cel lajf navijam za Pittsburgh, ampak ja, še ko sem sam igral, sem najbolj občudoval igralce, ki jim je bilo totalno jasno, kaj je hokej. To je zame Crosby. Vem da je tu ogromno dela in da ni to kar dano iz neba, ampak pri njem res dobiš občutek, da je bil rojen za to igro. Mogoče bi ga lahko primerjal z meni še enim zelo ljubim igralcem, sicer iz popolnoma drugačnega športa. Paul Scholes. Ko si gledal njega, je vse skupaj izgledalo lahko, pač človek je vedno odigral najbolj optimalno potezo možno (pustimo zdaj Paul can't tackle). Vse skupaj pa je izgledalo popolnoma brez truda in pač nekaj takega, kar bi moral odigrati vsak, ki je na igrišču. Samo, ko vidiš, da to zmorejo samo redki oziroma skoraj nihče, potem šele vidiš, kako težko najbrž to je in da to delaš celotno kariero, to res pokaže na to, za kakšno klaso igralca gre. Malo sem zabluzil, ampak naj bo. Pač, po Jagru sem iskal novega najlubšega hokejaša, znašel se je v meni najljubšem klubu, osvojil vse kar se je osvojiti dalo. Mislim, da po Roy Keanu, človek za katerega sem najbolj fanatično navijal vsepovsod in mi je prinesel ogromno lepih trenutkov v moji karieri fana :D vsa čast našim kolesarjem, tudi če se ob Mohotovem intervjuju jokam bolj kot takrat, ko mi je umrl pes, sem pa prepričan, da takega veselja kot ob Sidovih golih, ne čutim ob nobeni njihovi zmagi. In da ko bo šel Sid v pokoj, bo NHL najbrž zame postal dokaj dolgočasna in nepomembna stvar. Nekatere stvari te pač premaknejo, bolj kot druge. Okej, če letos Rogla zmaga Tour bom jokal cel teden, to je pa tudi res :) v glavnem, jebi se shadow, k si me spravil v čustveni vrtiljak, upam da sem vseeno spisal kaj pametnega,, obenem sem ti pa res hvaležen za ves trud, ki ga vlagaš v to spremljanje in obveščanje o NHLu. Naj se letos tebi na čast Wingsi uvrstijo v playoff in naj Kopi zabije zmagoviti gol za Staneta. Sid ga letos na žalost ne bo.

 

 

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jake :avadodo: lep zapis

 

ah dej ne, ne bos nehu gledat :D Jst sm zrasu gor z Fedorov, Y, Lidstrom, Magic Man, Zettor...pa kar ostanes, tudi ce gredo legende v penzijo. Bo prsu nov igralc k ti bo usec pa bo. Ceprov je res, da trenutno ga v Pensih ni. 

 

Buffalo pa vzel resno 1000 tekmo Skinnerja in so nabili Capse, hvala :lol: 

 

 

  • 01:00 Buffalo Sabres - Washington Capitals 6-2
  • 01:00 Montreal Canadiens - Florida Panthers 5-3
  • 01:00 New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 3-6
  • 01:30 New York Islanders - Chicago Blackhawks 2-1
  • 02:00 Minnesota Wild - Ottawa Senators 3-2
  • 02:00 Nashville Predators - Boston Bruins 0-3
  • 03:00 Calgary Flames - Anaheim Ducks 3-5
  • 04:00 Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks 6-3

 

 

  • 01:00 New York Rangers - New Jersey Devils
  • 01:00 Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
  • 03:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers
  • 03:30 Los Angeles Kings - Seattle Kraken
  • 04:00 Arizona Coyotes - Vancouver Canucks

 

uredilo bitje Shadow
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tigers - Mets pa je ze drugi dan zapored dez odnesu. Tako da je danes? doubleheader 

 

Evo ga Ohtani HR

 

  • 01:00 New York Rangers - New Jersey Devils 4-3
  • 01:00 Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 1-4
  • 03:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers 5-0
  • 03:30 Los Angeles Kings - Seattle Kraken 5-2
  • 04:00 Arizona Coyotes - Vancouver Canucks 1-2

 

 

Itak, da se je Rempe tkoj tepu :D pa se usi ostali tkoj zravn :lol: 

 

 

  • 01:00 Carolina Hurricanes - Boston Bruins
  • 01:00 Columbus Blue Jackets - New York Islanders
  • 01:00 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
  • 01:00 Ottawa Senators - Florida Panthers
  • 01:00 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
  • 02:00 Minnesota Wild - Colorado Avalanche
  • 02:00 Nashville Predators - St. Louis Blues
  • 02:00 Winnipeg Jets - Calgary Flames
  • 04:30 San Jose Sharks - Los Angeles Kings (arena 1)

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Eh drugo pa ni slo. Zdej pa ni vec neporazene ekipe v MLB. Kar cudno, da so bli Tigersi zadnji :D  

 

Pensi naredili uslugo al pa ne no :D Ker so zdej oni nevarni.

 

 

  • 01:00 Carolina Hurricanes - Boston Bruins 1-4
  • 01:00 Columbus Blue Jackets - New York Islanders 2-4
  • 01:00 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 4-7
  • 01:00 Ottawa Senators - Florida Panthers 0-6
  • 01:00 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 1-4
  • 02:00 Minnesota Wild - Colorado Avalanche 2-5
  • 02:00 Nashville Predators - St. Louis Blues 6-3
  • 02:00 Winnipeg Jets - Calgary Flames 5-2
  • 04:30 San Jose Sharks - Los Angeles Kings 1-2 

 

 

 

@Jake the Mess 

Navedek

Sid ga letos na žalost ne bo.

 

resno? lep jinx :D 

 

image.thumb.png.67bcfda812cce22297c57f51c1ecd7b8.png

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pa se v Pragi so kanadcani, tko da lepo z vlakom do tja :D 

 

 

 

 

 

:lol: 

  • 01:00 Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
  • 01:00 Carolina Hurricanes - Washington Capitals
  • 01:00 Detroit Red Wings - New York Rangers
  • 03:00 Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
  • 04:00 Anaheim Ducks - Seattle Kraken
  • 04:00 Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

 

 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 uro:

Eh drugo pa ni slo. Zdej pa ni vec neporazene ekipe v MLB. Kar cudno, da so bli Tigersi zadnji :D  

 

Metsi pa s tem do svoje prve zmage, zdaj so samo še Marlinsi brez zmage (0-8). To je najslabši začetek sezone v njihovi 33-letni zgodovini.

 

 

A'si se pa začasno selijo v Sacramento, delili si bodo štadion s triple A ekipo Giantsov. 

 

The Athletics will leave Oakland after the 2024 season and play at least three years in a minor league ballpark in West Sacramento, the team and Oakland officials announced early Thursday morning.

 

The move ends the Athletics' 56-year tenure in the East Bay, a stretch that included four World Series championships, although the current team appears to be headed for its third consecutive 100-loss season.

 

The agreement with Sacramento is a three-year lease with a team option for a fourth season in case the team's planned ballpark on the Las Vegas Strip is not completed in time for the 2028 season. The A's will share Sutter Health Park, which holds roughly 14,000 fans, with the Sacramento River Cats, the San Francisco Giants' Triple-A team. Terms of the lease were not disclosed.

 

 

To vse pove o tem, kak odnos imajo do ekipe in navijačev. Res mi je žal pravih fanov, ki so več desetletij podpirali ekipo, zdaj jim jo bodo pa vzeli. 

 

Team president Dave Kaval called Oakland chief of staff Leigh Hanson at 7:36 a.m. to inform her of the team's decision. Owner John Fisher followed five minutes later with a call to Oakland Mayor Sheng Thao, and the team announced its move on social media 10 minutes after that.

 

Within two hours of the announcement, the team held an outdoor news conference in the rain and wind at Sutter Health Park. Fisher spoke for one minute, 45 seconds and left the ballpark quickly afterward, taking no questions.

 

"I just want to say we're excited to be here for the next three years," Fisher said as part of his prepared remarks, "playing in this beautiful ballpark but also to be able to watch some of the greatest players in baseball, whether they be Athletics players or Aaron Judge and others launch home runs out of this very intimate, most intimate ballpark in major league baseball next three years."

 

https://www.espn.com/mlb/story/_/id/39873638/athletics-play-minor-league-park-vegas-residency

  • Solzice 2
Povezava do prispevka

Se strinjate s tem? Po mojem so nekje tam tam z Bungalsi.

 

https://www.profootballnetwork.com/former-nfl-player-texans-knocking-door-after-offseason-moves-trends-2024/

 

Drugače pa pred koncem sezone bi lahko Boltsi bili v igri za top 3 zdaj ko imajo končno resnega HC. Sicer so izgubili dva top WR, ampak lahko v letošnjem draftu to hitro nadomestijo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

 

Samurai Steph zmagal 3 point contest. :mafija: Tole je sicer clip iz prve runde. Ampak model je car nimaš kaj. 

 

Danes ponoči pa ženski polfinale. Sploh druga tekma med Iowo in UConnom zna bit zanimiva. Na prvi je za zdaj še undefeated South Carolina kar velik favorit.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

 

Lol what is this shit?? :D Drugače pa jih tudi jaz ne bi dajal med top 3 še, tam 5. Ok. :whistle:

 

Prvi in glavni razlog je imo, da ohranijo Diggsa motiviranega, drugi pa nižji cap hit. Če ga ne bodo obdržali po sezoni bodo imeli 16m dead moneya.

 

 

 

Nasploh se mi zdi, da bodo Texansi v "win now" mode, dokler imajo Strouda na rookie pogodbi. Mogoče ne to sezono (ko bo C.J. lahko tudi imel sophomore slump), v naslednji pa skoraj sigurno. Ko ga bodo morali plačat bo precej težje ohranit konkurenčno ekipo. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Skoda za ta poraz. Dejansko so dobro odigrali in bi lahk usaj tocko pobrali vn. Pa se ostali okoli nas so zgubili in bi izjemno pridobili. Eh ja... :no: 

lol kaj je pa Vegas delal :rofl:  vodili 4-1 po 2 tretinah in fasali 6 golov v 3. :lol: 

 

 

  • 01:00 Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers 4-2
  • 01:00 Carolina Hurricanes - Washington Capitals 4-2
  • 01:00 Detroit Red Wings - New York Rangers 3-4
  • 03:00 Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 6-2
  • 04:00 Anaheim Ducks - Seattle Kraken 1-3
  • 04:00 Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 7-4

 

 

 

Uf lepa, takoj zvecer ze zelo pomebna tekma med Pensi in Boltsi. :beer:

 

  • 19:00 Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning (Arena 4)
  • 21:30 Boston Bruins - Florida Panthers (Arena 4)
  • 21:30 Chicago Blackhawks - Dallas Stars
  • 22:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets
  • 00:00 San Jose Sharks - St. Louis Blues
  • 01:00 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers
  • 01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
  • 01:00 Ottawa Senators - New Jersey Devils
  • 01:30 New York Islanders - Nashville Predators
  • 04:00 Calgary Flames - Edmonton Oilers
  • 04:00 Los Angeles Kings - Vancouver Canucks (arena 1)
     

 

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

lol M'si, najprej prvih 5 inningov niso mogli do Peralte, Brewersi povedli 3-0, potem se nam odpre v 6. in izenačimo na 3-3, MIL spet povede 5-3 in v top 9 izenačimo, nato pa Munoz 4 BB :wacko: (prvič v karieri imel tekmo z več kot dvema walkoma) in prvič po juniju 2016 smo izgubili z walk-off walkom. 

 

 

Krakeni pa premagali Duckse za season sweep, še dobro, da imamo njih in Sharkse v diviziji, da kakšno tekmo zmagamo. :) Wright prvič v karieri 2 gola na tekmi in še asistenca. Beniersu se je tudi malo odprlo zadnje čase (no, ta gol je bil bolj sreča, da ga je pak zadel v drsalko). Vsaj nekaj dobrega v izgubljeni sezoni. 

 

 

also 

 

Povezava do prispevka

UConn-Iowa je bila zelo zanimiva tekma. Na Clarkovi so celo tekmo igrale full court press tako da v napadu ni kaj dosti mogla, sploh v prvem polčasu ko so Huskies dominirale z obrambo. V drugem je Iowi končno malo zalaufal napad in so si hitro nabrale prednost desetih pik ki pa so jo na koncu tekme skoraj zajebale ampak malo sreče in kak call na njihovo stran pa so le nekako zdržale. MVP te tekme pa definitivno Stuelkejeva brez katere Iowa ne bi bila niti blizu finala. 

 

South Carolina pa je po pričakovanjih povozila NC State in je tudi v finalu proti Iowi zdaj favorit. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...