Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Hm, Falconsi pa kar centra, čeprav so že lani v 3. rundi draftali Hennessyja. Res pa da nimajo nobenega drugega C na rosterju trenutno. 

 

Jabril Cox v DAL, sem ravno razmišljal, kaj je narobe z njim, da ga noben ne vzame. Kavbojci dva LB draftali, bo zanimivo videt, kako bo vse uporabljal Quinn. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

QB za Saintse. 

 

Kaka diva je ta Aaron, lol. 

 

 

 

Zona trejdala tik pred Hawkse, me zanima, koga nam bodo ukradli pred nosom. :D CB iz Floride, ne vem, če bi njega vzeli, ima prekratke roke za to, kar navadno SEA išče pri cornerjih. 

 

Ta tudi ni ravno tipičen SEA CB...

 

Seahawks officially take CB Tre Brown of Oklahoma. Listed at 5-9, 185. Daniel Jeremiah calls him "competitive and feisty.''

 

According to Sports Info Solutions, Brown played mostly outside, with 14 percent of snaps in the slot. But many analysts have felt his best fit is inside.

 

Adding a nickel corner would obviously have some implications for Marquise Blair, who Seattle may see as now being able to move back to safety fulltime.

 

Shaun Wade pa še kar pada po boardu...

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 9 urami:

Danes pa spet zgodne sramotenje RW ob 9 zvecer :(

 

  • 21:00 Tampa Bay Lightning at Detroit Red Wings

 

prjatu shadow, jutri zjutraj moram (res) zgodaj ustat. :ninja:

 

ronaldinho reče pred 12 minutami:

kaka diva je ta Aaron, lol.

 

OK, najprej temu nisem posvečal nikakršne pozornosti. zdaj imam pa vsak dan močnejši občutek, da to ne bo šlo mirno mimo.

 

kaj misliš, da je njegov endgoal? dejansko odhod? ali si bo postavil kompletno trenersko in tehnično ekipo po lastnih željah?

Povezava do prispevka

Ne bo šel v penzijo in se odpovedal 23m :D Po mojem hoče novo pogodbo. 

 

 

 

 

With all the small speedy WR’s in our division, and with the way Seattle has been hurt by underneath routes and fly sweeps turned into big plays by those small WRs, this pick actually makes sense to me. I just saw his profile/highlights on TV and he looks like a good, twitchy, aggressive player. It’s better than a long CB who can’t really cover – We’ve had enough of those guys in the past few years.

 

Se kar strinjam s tem. Pa mogoče bomo vseeno pripeljali Shermana nazaj. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Očitno nobena ekipa noče riskirat z njim. Sploh pa letos, ko ga klubski dohtarji ne morejo pregledat.

 

There are some unfortunate medical notes with Smith who dealt with blood clots in his lungs in February 2018 and they appeared again in October 2018. He underwent a six-month regiment of blood-thinning medication and baby aspirin to get him ready to play in 2019.

 

 

 

:avadodo:

Povezava do prispevka

Vidim zdaj, da so Falconsi zaključili z draftom in niso vzeli RB. Njihov top RB na depth chartu trenutno je Mike Davis. Saj mogoče bodo Gurleya nazaj podpisali, sem pa vseeno pričakoval, da bodo nekoga draftali. 

 

Pa Jetsi so draftali Michael Carter (RB, NC) in Michael Carter II (S, Duke). :avadodo: 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

SEA trejdal 9 pozicij gor in draftal OT, ok. 

 

 

Očitno smo zaključili, PC&JS lahko gresta domov.

 

 

 

Alabama and Georgia’s typically threatening pass rushes combined for just three quarterback pressures, and zero sacks, against Forsythe in 2020. He notably kept projected first round edge rusher Azeez Ojulari in check for the entire Florida-Georgia game.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

AHHAHAHAAHHA zmagali v SO wooo :limona: kaki SO, naprej 4je lepi goli (2 na usaki strani) , nato par lol kek spizdite v alpsko ligo streli, za konc pa spet 3 lepi goli in Gagner za zmago :D  

 

 

tigersi so pa itak spet zgubili prot NYY. Kako pateticna sezona bo spet. 

 

also hvala Q, lepo si to zadremu :wub::D 

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Ja, ne morejo Tigersi in Wingsi na isti dan zmagat no. :D 

 

Chiefsi draftali Treya Smitha na koncu 6. runde.

 

 

Hah, tale pick je pa kar lepo "pot" naredil. 

 

Fun fact: the 208th pick in this year’s draft was originally Seattle’s 2021 6th Rounder (actually a R7/conditional R6) that they traded to Miami last year to move back into the 7th round for Stephen Sullivan.

Miami then traded it to the Bears for TE Adam Shaheen, who traded it back to Seattle.

Circle of life

 

 

 

 

Hm, nisem pričakoval tega.

 

 

Povezava do prispevka
  • 19:00 Buffalo Sabres at Boston Bruins 2-6
  • 21:00 Tampa Bay Lightning at Detroit Red Wings 0-1 (SO)
  • 01:00 Ottawa Senators at Montréal Canadiens 2-3
  • 01:00 Pittsburgh Penguins at Washington Capitals 3-0
  • 01:00 Vancouver Canucks at Toronto Maple Leafs 1-5
  • 01:00 New York Rangers at New York Islanders 0-3
  • 01:00 New Jersey Devils at Philadelphia Flyers 4-1
  • 01:00 Columbus Blue Jackets at Carolina Hurricanes 1-2 (OT)
  • 02:00 Florida Panthers at Chicago Blackhawks 5-4
  • 02:00 Dallas Stars at Nashville Predators 0-1 (OT)
  • 02:00 San Jose Sharks at Colorado Avalanche 3-4
  • 02:00 St. Louis Blues at Minnesota Wild 3-4 (OT)
  • 04:00 Calgary Flames at Edmonton Oilers 1-4
  • 04:00 Los Angeles Kings at Anaheim Ducks 2-6
  • 04:00 Vegas Golden Knights at Arizona Coyotes 3-2 (OT)

 

eh kaki cheat code je ta clovek :worship::D 

Povezava do prispevka

Angelsi razbili M'se v prvih dveh inningih. :S 

 

Drugače pa Hawksi podpisali nekaj dobrih igralcev v UDFA, predvsem oba WR - Cade Johnson in Tamorrion Terry, za katera sem pričakoval, da bosta draftana bi po mojem lahko prišla na končni roster. Pa CB Bryan Mills je tudi zanimiv. Dejansko sem vsako leto bolj nayhpan glede UDFA kot pa draftanih igralcev. :D Čeprav letos so mi vsi trije draftani igralci všeč, bi pa preferiral še kakšnega več. 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...