Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 4 urami:

Me je malo spominjalo na vse tiste tekme King Felixa v prime letih, ko je ta odlično pitchal pa ni bilo run supporta. No, včeraj smo vsaj zmagali.

 

 

 

Burrow and Herbert next

 

 

 

Kaj pa Lamar ?!?! :ninja: :D

Povezava do prispevka

Lamar nima agenta pa se ne zna pogajat :D  

 

Jake the Mess reče pred 40 minutami:

@Shadow spet nobene metle napovedane :D

Pa upam da se motiš pri Kingsih. Kako bi privoščil Kopiju še enega Staneta, pa da bi dobil še MVP zraven :wub:

 

ej nimam pojma letos res kdo bi imel tko meh ekipo, da bi lohk bil pometen. Ok mogoce Isladersi zaradi nenapada? :D  

Povezava do prispevka

Kako je to Kopi QB za ta gol Iafallota ! :D

 

  • 01:00 Carolina Hurricanes - New York Islanders 2-1 (1-0 serija)
  • 01:30 Boston Bruins - Florida Panthers 3-1 (1-0 serija)
  • 03:30 Dallas Stars - Minnesota Wild 2-3 (2OT) 0-1 serija
  • 04:00 Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 3-4 (OT, Kopi 1+3) 0-1 serija
uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Haha, dejmo eno rtvslo debato užgat. Še dva koraka smo stran od ta rsečih in belih (pa ne mislim na Red Wingse) :P

 

Kar se mene tiče, je Kopi najboljši športnik Slovenije vseh časov (sori Iztok), sam jest tud mislim da je hokej ene par stopničk nad vsemi športi, tko da mogoče moje mnenje ni najbolj pošteno :D

Povezava do prispevka

Najboljši je Rajmond. :D Ne, saj če gledamo samostojno Slovenijo in predvsem ekipne športe, potem bi se strinjal. Sicer bi pa še vedno dal (manjšo) prednost Štuklju, ker je pač bil prvi Slovenec, ki je osvajal olimpijske (zlate) medalje daleč pred vsemi drugimi.

 

Drugače mi je pa res nenormalno, kako malo pozornosti se daje Kopiju v Sloveniji, definitivno je veliko bolj cenjen v Ameriki kot pa doma. Človek že 17 ali koliko let igra bolj ali manj konstantno na visokem nivoju pa to večina spregleda (z izjemo nekaj nas "čudakov" tukaj :D), medtem ko hypajo Dončića na vsakem koraku (pa nimam nič osebno proti njemu, ker zgleda čisto super fant in sem vesel, da je uspešen, sem pa tudi daleč od ljubitelja NBA - svojo zadnjo tekmo sem v celoti gledal nekje v času, ko so bili Spursi zadnjič prvaki s Timom Duncanom - moj najljubši igralec po Jordanu - Kobe (RIP), LeBron in ti novejši zvezdniki, ki jih z izjemo Donketa niti ne poznam kaj več kot pa po imenu, pa še to bolj evropske igralce, ki sem jih kdaj pogledal v Evroligi ali Euro basketu - mi nikoli niso preveč "sedli"). 

 

Sem poslušal Radio Veseljak (ja vem, sem čuden :D) in so najprej "obdelali" Olimpijo in fuzbal ligo, potem je pa voditeljica vprašala novinarja Ekipe, kaj kaj dela Dončić in ji je rekel, da se verjetno že sonči na Krku, šele nato so pa omenili, da je Kopi odločil tekmo ponoči. Če bi Luka igral v playoffu bi bil sigurno prva novica. 

Povezava do prispevka

Ma dobro saj to je nekako normalno, vsakemu casualcu je bližje košarka kot pa hokej saj imaš v vsakem manjšem kraju tudi košarkarsko igrišče medtem ko je hokej bolj priljubljen na parih točkah. K še večji priljubljenosti basketa pri nas so itak ful vplivali tudi uspehi reprezentance in če bi hokejska ekipa imela primerljive uspehe bi tudi priljubljenost tega športa pri nas eksplodirala. Je pa po drugi strani kar nedopustno da mediji dajejo tako malo podpore Kopitarju ker kar je on dosegel je precej neverjetno. Čeprav sam sploh ne spremljam hokeja (nazadnje ko sem gledal hokej na OI je še igral Hašek :)) hkrati pa gledam dosti NBA košarke se itak strinjam da po nekih dosežkih trenutno Donke ne pride niti blizu Kopiju ki je definitivno eden izmed zgolj parih kandidatov za najboljšega našega športnika ever. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...