Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 21 urami:

Eh kurac, evo Kralju se je srce zlomu k je šu iz New Yorka. 

 

dobesedno isti preblisk sem imel, ko sem prebral novico. kot ko včasih naletiš na kakšen članek, ko zakonca po 80 letih skupnega življenja umreta eden za drugim v roku parih dni.

 

medtem pa Jagr vstopa v 33 leto športne kariere, haha. :avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 21 minutami:

48 let in lepo v ceski drugi ligi nabire tocke :avadodo:

 

vidis, ta bi tud nabil se eni tock v NHL ce ne bi umes seu v KHL

Najbrž res, čeprav  kot je sam rekel mu je tisto obdobje v Rusiji pomagalo k temu da sploh še igra. Ne spomnim se čisto točno za kaj se je šlo, ampak mislim da je imel tržave s kocko, ki pa se jih je tam odvadil in našel vero. Nekaj v tem smislu. 

Povezava do prispevka

Se mi je zdelo, da je USC overrated. Zdaj se bodo lahko Ducksi hvalili z naslovom, ki si ga niso zaslužili.

 

Imo bi imeli Huskiji lepe šanse za Pac12 naslov v normalni sezoni. Zdaj so odpovedali tudi nastop v bowlu, tako da je konec sezone pri 3-1. Realno gledano bi bilo boljše, da se sezona sploh ne bi igrala in bi se lahko prihranilo eligibility igralcev (čeprav ne vem, če bi se res, verjetno bi pač tisti, ki še imajo to možnost to sezono redshirtali, itak pa po 3 letih na collegih lahko gredo na draft in najboljši bi v vsakem primeru šli), ampak vseeno nekaj pozitivnih stvari. Lahko se je videlo zametke, kakšno ekipo želi Lake (predvsem ofenzivno z novim OC in poudarkom na run game), na drugi strani sta se ZTF in Ulofoshio odlično izkazala in bi morala biti ključna v obrambi naslednjo sezono. Čeprav sta oba RS sophomora in bi lahko potencialno šla na draft, a po mojem je boljše, če se vrneta še za eno sezono.

 

Morris tudi solidno, ampak zdaj pride Sam Huard, #1 pro style QB 2021 classa. Njegov oče Damon je bil RS QB na 1991 rosterju Huskijev, ki so osvojili national championship, potem je pa še dobil dva prstana v NFL s Patsi v začetku tega stoletja kot 2. oz. 3 QB. Stric Brock Huard, ki je bil draftan s strani Hawksov, a nikoli ni dobil resne priložnosti v NFL in je zdaj komentator college footballa na Foxu je prav tako igral za UW, tako da nadaljuje družinsko tradicijo. Sigurno bi dobil ponudbe Clemsona, Bame in ostalih top šol, če ne bi že novembra 2018 commital Huskijem in zaključil svoj recruiting proces. Če je res to, kar se pričakuje od njega bi moral biti starter že v freshman sezoni, bo pa Morris z nekaj izkušnjami dober backup plan. Če ne bo transferiral kam drugam, tako kot je včeraj letošnji backup QB Jacob Sirmon, ki je šel v Central Michigan (čivave :D).  

 

Žal mi je seniorjev, predvsem CB Elijaha Moldena, ki je prišel nazaj, da bi lahko še enkrat osvojil Pac12. No, z njegovega osebnega vidika je pa vseeno odigral odlično in si bi moral izboljšati draft položaj (ali ga vsaj ne poslabšati, ker nikoli ne veš, kaj NFL ekipe mislijo) kljub nepopolni sezoni. TE Cade Otton bi prav tako moral biti draftan nekje v srednjih rundah. Morda je tudi zanj boljše, da pride nazaj za senior sezono in raztura skupaj s Huardom, a tega ne pričakujem.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...