Skoči na vsebino

P: HOTAS - CH Products Combatstick + Pro Throttle + Pro Pedals


kid666

Priporočeni prispevki

Jaz zadnje čase res malo letalščin furam, ampak so še vedno neke vrste "moja ljubav". 300 € cena kompleta, OK, to razumem. Sistem je USB? Deluje v večini aktualnih simulacij (pa tudi v starejših)? Kako se obnese v civilnem letenju, npr. v dokaj aktualnem MS Flight Simulatorju? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

Jaz zadnje čase res malo letalščin furam, ampak so še vedno neke vrste "moja ljubav". 300 € cena kompleta, OK, to razumem. Sistem je USB? Deluje v večini aktualnih simulacij (pa tudi v starejših)? Kako se obnese v civilnem letenju, npr. v dokaj aktualnem MS Flight Simulatorju? 

Ma dandanes imaš itak tok softwareja za upravljalnike, da je skoraj nemogoče, da kaj kje ne bi delalo. Stare arkadne simulacije itak laufajo preko Dosboxa in bi jih lahko igral na guitar hero kitaro, če bi malo drkal nastavitve, novejše pa tako ali tako verjetno večina deluje out of the box

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

čist sem pozabu na tole :P

 

vmes sm mislil obdržat, ker sm hotu igrat MS Flight Simulator (jap, Top Gun :D), ampak je žal moj PC prestar, za en špil pa tut ne mislim kupovat novga računalnika

tako da (spet) prodajam

nova cena: 250€

 

@LordFebo@DaCapo in ostali če koga še zanima

slike in dodaten opis lahko kasnej, če bo kej zanimanja

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...